Kriminālvajāšanai nodod lietu par ostas kuģu sakaru torņa nožogojuma bojāšanu un kondicioniera noplēšanu

Kriminālvajāšana uzsākta lietā par 6. jūlijā nodarīto postījumu ostas kuģu sakaru tornim, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Šā gada 6. jūlijā Liepājā, O. Kalpaka ielā, pie Dienvidu mola, tika konstatēts, ka bojāts nožogojums ostas kuģu sakaru tornim un no ēkas noplēsts kondicionieris. Notikuma vietā nozieguma izdarīšanas brīdī apsardzes darbiniekiem izdevās aizturēt 1985. gadā dzimušo E., kurš centies bēgt.

Vēlāk noskaidrots, ka aizturētā persona jau tikusi meklēta par zādzības izdarīšanu un nav izcietis tiesas piespriesto sodu.

Notikuma vietā aizturēts arī 1986. gadā dzimušais S, kurš agrāk nav tiesāts. Viņam piemērots procesuālais piespiedu līdzeklis – uzturēšanās noteiktā dzīves vietā, kā arī aizliegums izbraukt no valsts.

Pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzības mēģinājumu  veica Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki. Izmeklēšanas gaitā abi aizturētie savu vainu atzinuši, savākts pietiekams pierādījumu klāsts, kas ļāvis lietu nosūtīt prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas