Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karostas kanālā aiztur par nelikumīgu zvejošanu

15. martā ap pulksten 21.40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes inspektoriem, pārbaudot saņemto informāciju par iespējamu nelikumīgu zveju Karostas kanālā, ievēroja trīs vīriešus, kuri pārbaudīja pa āliņģiem zem ledus ūdenī ievietotos tīklus. 1982., 1984.un 1986.gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un izņemti trīs nelikumīgie zvejas tīkli.

Aizturētajiem vīriešiem tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 80.panta 2.daļas - par zvejas noteikumu pārkāpšanu.

Par zvejas noteikumu pārkāpšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no divsimt līdz piecsimt latiem, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tajā skaitā pārkāpuma rezultātā iegūtās zivis, kā arī peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas un atņem zvejas tiesības uz laiku līdz vienam gadam vai bez tiesību atņemšanas, bet juridiskajām personām — no divsimt līdz trīstūkstoš latiem, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tajā skaitā pārkāpuma rezultātā iegūtās zivis, kā arī peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas un atņem zvejas tiesības uz laiku līdz trim gadiem vai bez tiesību atņemšanas.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas