Izvairoties no sadursmes ar briedi, auto nobrauc no ceļa un apgāžas 2

Trešdien, 15. septembrī, pulksten 17.30 Durbes novadā pa autoceļu Rīga-Skulte-Liepāja virzienā uz Rīgas pusi automašīnu "Mersedes Benz Sprinter" stūrējis 1972. gadā dzimis šoferis.

Ceļa 157. kilometrā ceļa līkumā negaidīti uz brauktuves izskrējis briedis. Transportlīdzeklis nobraucis no ceļa un apgāzies. Policijā skaidro, ka šādi negadījums beidzies slapjā ceļa, kā arī abu aizmugurējo riepu protektoru nodiluma dēļ.

Negadījumā cieta vadītājs, viņš tika nogādāts Liepājas reģionālajā slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Buldozers

Aināra Šlesera atklātā vēstule Andrim Šķēlem
(Vēstule publicēta 1998. gadā, pirms 7. Saeimas vēlēšanām, kad Ainārs Šlesers pārstāvēja Jauno partiju un sludināja cīņu pret oligarhiem – „Latvijas valsts aplaupītājiem”).

„Šķēles kungs, Jūs aicināt runāt skaidru valodu, Jūs pretendējat uz Latvijas glābēja, tās goda, prāta un sirdsapziņas lomu. Jūs esat mācījis Latvijas tautu dzīvot, tīrīt zobus un nezagt, bargi kritizējis savus kolēģus politiķus.
Neviens cits šajā valstī nav tik daudz runājis par politisko morāli un ētiku kā Jūs. Manuprāt, tieši šodienas politiķis Šķēle vislabāk varētu novērtēt lauksaimniecības ministra vietnieka Šķēles darbības atbilstību Korupcijas novēršanas likumam, kurš gan tad vēl nebija pieņemts. Taču arī šis laiks prasa novērtējumu no Jūsu paša izvirzītajiem visaugstākās morāles kritērijiem.

Diemžēl no visiem politiķiem, kuri pretendē uz ievēlēšanu (..) Saeimā, vēl tikai Stendzenieka uzvārds ir saistīts ar tik skandalozām lietām kā Jūsējais. Jūs pats esat atzinis, ka politiķim ir jābūt kristāltīram un esat daudzkārt atkārtojis, ka prokuratūra ir pētījusi Jūsu lietas un nav atradusi neko krimināli sodāmu. Taču vai katrs, kurš nav kriminālnoziedznieks, var pretendēt ieņemt augstus valsts amatus?

Iespējams, ka Jūsu dibināta ofšora firma izvairījās no Latvijas nodokļu maksāšanas likumīgā ceļā, taču kā tas saskan ar Jūsu pašu teikto, ka nodokļu nemaksāšanai jākļūst tikpat nosodāmai kā nodevībai vai sadarbībai ar čeku?

Kad Jūs bijāt lauksaimniecības ministra vietnieks, pazuda „Lata International” miljoni, kad bijāt premjers, pazuda „Latvenergo” 3 miljoni. Jūs runājāt par politisko atbildību, kam tā ir jāuzņemas šajos gadījumos?
Jūs joprojām neesat publiski aizstāvējis savu godu arī pēc Jums izteiktajiem pārmetumiem, kuriem šodien veltīta vesela grāmata un kuri saistās ar Jūsu darbību lauksaimniecības ministra vietnieka un premjera amatos, kā arī „Ave Lat” grupā.

Jūsu klusēšana, Šķēles kungs, šodien nerunā Jums par labu, ja Jūs nekādi neatbildat uz apvainojumiem, kuri Jūs padara par cilvēku, kuram runāt par morāli ir vismazākās tiesības.”

pirms 10 gadiem, 2010.09.17 08:31

Kriminālziņas