Iemīlējies puisis ar draudu īsziņām mēģina pievērst meitenes uzmanību, viņam draud gads cietumā

Policisti otrdien aizturējuši kādu jaunieti, kurš, sūtot draudu īsziņas un solot nogalināt, mēģinājis pievērst savas izredzētās meitenes uzmanību. Tagad puisim draud līdz vienam gadam ieslodzījumā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai BNS pavēstīja, ka savādais mīlas stāsts sācies 21.oktobrī, kad kāda pilngadīga skolniece no Āgenskalna saņēmusi īsziņu, kurā draudēts ar fizisku izrēķināšanos. Meitene esot nojautusi, kurš sūtījis īsziņu, un sākumā to nav ņēmusi vērā.

Sūtījumi pa meitenes mobilo tālruni turpinājuši pienākt, bet aptuveni pirms divām nedēļām viņa saņēmusi īsziņu, kurā draudēts viņu nākamajā dienā nogalināt un sagriezt gabalos. Sūtītājs vēl piebildis, ka ir agrāk sodīts, un, ja meitene iesaistīs policiju, viņš izrēķināsies arī ar jaunietes vecākiem. "Gatavojies savai nāvei," bija teikts īsziņā.

Meitene pēc šādu draudu saņemšanas nobijusies un pastāstījusi par to vecākiem, kas informējuši policiju. Ar policiju izstrādāts rīcības plāns un sākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību, par ko draud brīvības atņemšana līdz vienam gadam, arests, piespiedu darbs vai naudas sods līdz 20 minimālajām mēnešalgām.

Draudu īsziņu sūtītāju - 1988.gadā dzimušu vīrieti - policistiem izdevās aizturēt otrdien, viņš savu vainu atzinis un policistiem pastāstījis, ka slepkavību nebūtu paveicis, vien vēlējies tādējādi pievērst meitenes uzmanību. Puisis ir agrāk tiesāts par laupīšanu grupā. Pašlaik tiek arī noskaidrots, vai viņš ir narkomāns, jo meitene sacījusi, ka aizturētais lietojis narkotikas.

Abi jaunieši neesot bijuši tuvi paziņas, taču meitene zinājusi par jaunā vīrieša esamību.

Drošības līdzeklis aizturētajam vēl nav piemērots.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas