Grobiņas novadā vienā dienā notiek trīs avārijas ar cietušajiem

29.jūnijā ar pulksten 11.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Grobiņā, Rīgas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, laicīgi nebrīdināja aizmugurē braucošo transportlīdzekli ar pagrieziena rādītāju par nogriešanos pa kreisi, kā rezultātā aizmugurē braucošā transportlīdzekļa “BMW” vadītāja, neievērojot drošu braukšanas distanci, uzbrauca automašīnai “Volkswgen”. Automašīnas “BMW” vadītāja negadījumā guva ķermeņa sasitumus, taču no stacionēšanas atteicās. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem, pirms jebkura manevra – braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, apdzīšanas, transportlīdzekļa apturēšanas u. tml. – transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem.

29.jūnijā ap pulksten 17.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Grobiņas novadā, Grobiņas pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Negadījumā iesaistīts motociklists un automašīna “Audi”. Sadursmes rezultātā cieta motocikla vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

30.jūnijā ap pulksten 00.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Grobiņas novadā, Grobiņas pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Negadījumā iesaistīts motociklists un velosipēdists. Sadursmes rezultātā cieta abu transportlīdzekļu vadītāji, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas