Grobiņas novadā milzīgā ātrumā traucas ar motociklu un "Mersedesu"

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Grobiņas novadā apturēja divus ātrumpārkāpējus.

20. aprīlī ap pulksten 23:30 Grobiņas novadā uz autoceļa A9 tika fiksēta automašīna “Mercedes-Benz”. Tās vadītājs vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, pārvietojās ar ātrumu 145 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 55 kilometriem stundā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Savukārt 21.aprīlī ap pulksten 18:40 Grobiņas novadā tika apturēts motocikls “Honda”, kura vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 kilometriem stundā, pārvietojās ar ātrumu 163 kilometri stundā, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 73 kilometriem stundā. Abiem transportlīdzekļa vadītājiem ir noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

Tāpat jāatzīmē, ka abiem transportlīdzekļu vadītājiem draud tiesību atņemšana. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, automašīnas “Mercedes-Benz” vadītājam par šādu pārkāpumu draud naudas sods no 240 līdz 320 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšana uz trim mēnešiem. Savukārt motocikla vadītājam draud naudas sods no 360 līdz 480 eiro un tiesību atņemšana uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas