FOTO: Pienvedējs Aizputes novadā saskrienas ar pasažieru vilcienu; ir cietušais 3

Sestdienas, 4. aprīļa, rītā uz A9 šosejas Aizputes novadā notika avārija, kur uz dzelzceļa pārbrauktuves pie Ilmājas smagā automašīna saskrējās ar pasažieru vilcienu.

Valsts policija negadījuma vietā portālam stāstīja, ka kravas automašīna brauca virzienā no Rīgas uz Liepāju. Savukārt vilciens brauca no Liepājas uz Rīgu. Kravas automašīna vilcienam nedeva ceļu, ietriecoties tā pēdējā vagonā.

Vilcienā laimīgā kārtā bija tikai viens pasažieris, kurš necieta. Smagās automašīnas vadītājs ar lūzumiem tika nogādāts slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Murgs

Vai tad ceļš A9 iet pa Ilmāju?! Pārbrauktuve atrodas Kalvenes pag..Ilmājas pārbrauktuve ir pir Ilmājas stacijas uz ceļa Vecpils - Priekule.Tad jau pārbrauktuve uz mājām "Mednieki arī Ilmājas. Cik tad to Ilmājas pārbrauktuvjui ir?

pirms gada, 2020.04.06 21:17

Topogrāfiska sajukšana

Nu ko var rakstīt ja nepazīst Liepājas rajonu !!! Uz ceļa A9 kādreiz bija autobusa pietura Ilmāja, bet vilciena pārbrauktuve jau nesaucas Ilmāja un Ilmājā arī neatrodas.Par Ilmāju kādreiz sauca teritoriju ap to vietu līkumā kur aiziet ceļš uz Vecpili garām baznīciņai kalnā ! Avārija taču notika daudz tālāk uz tā sauktās Kalvenes dzelzceļa pārbrauktuves netālu pirms pagrieziena uz Kalveni !! Ko te visu laiku muļļā to Ilmāju!!!

pirms gada, 2020.04.14 18:44

Nē,nu kas ir !!

Gar Ilmājas staciju uz ceļa Vecpils Priekule taču nav asfaltēts ceļš !! Tur taču ir granta ceļš !!

pirms gada, 2020.04.14 18:47

Kriminālziņas