FOTO: Liepājā pamatīgi saskādē ielas malā novietotu automašīnu, nozog numurzīmi

Liepājas Elektronikas serviss piektdien, 24. janvārī, sociālajā tīklā "Facebook" dalās ar nepatīkamo ziņu, ka ceturtdienas, 23. janvārā, vakarā Dzērves ielā 1a pamatīgi ir saskādēts viņu darba auto, kam turklāt vēl ir nozagta valsts numurzīme GV-5111.

"Liepājā, Dzērves iela 1a (ielas puse)...23.01.2020. no plkst 17.00 līdz plkst 20.00 kāds pamatīgi saskādēja mūsu darba auto un nozaga valsts nr zīmi GV-5111. Steidzami lūgums vainīgo atsaukties lai atrisinātu mierīgā ceļā. Likuma kārtā tagad ceļu policija dara savu darbu, bet mēs iesim meklēt video ierakstus no visām tuvējām ēkām. Saziņai 27000536," raksta Liepājas Elektronikas serviss.

Servisa darbinieks portālam stāsta, ka piektdienas pēcpusdienā vainīgais vēl nebija atsaucies. Kolēģis automašīnu ielas malā ceturtdien novietoja pulksten 17, bet kāds vīrietis pulksten 20 gājis garām un jau redzējis, ka mašīna ir saskādēta. Ir cerības, ka vainīgo izdosies atrast ar video ierakstu palīdzību.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova portālam apstiprināja, ka piektdien ap pulksten 9 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Dzērves ielā, stāvēšanai novietotai automašīnai "Fiat" ir uzbraukusi pagaidām nenoskaidrota automašīna un aizbrauca no notikuma vietas.

Valsts policija skaidro notikušā apstākļus.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas