Festivāla apmeklētāji, zaguši, kāvušies un braukuši reibumā 3

Policijas apkopotā informācija rāda, ka pludmales festivāla apmeklētāji uzvedušies ne pārāk miermīlīgi. Reģistrētas gan kaušanās un zādzības, gan braukšana dzērumā un citi pārkāpumi.

Policijā reģistrētas 13 zādzības, kuras notikušas festivāla norises teritorijā vai ārpus tās, galvenokārt telšu pilsētiņā, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Pieci apmeklētāji palikuši bez savām somām, četriem pazuduši dokumenti, tiek meklēti divi mobilie tālruņi un viens fotoaparāts. Bet 23. jūlijā ap septiņiem no rīta pludmalē, iepretim Kūrmājas prospektam, divi 1989. un  1991. gadā dzimuši jaunieši pamanījušies no tirdzniecības vietas nozagt 30 litru tilpuma metāla mucu ar alu. Muca atgūta un zagļi aizturēti.

Miesas bojājumus guvušas 10 personas. Sešos gadījumos – pie nenoskaidrotiem apstākļiem. Izcēlies viens kautiņš. 24. jūlijā pēc diviem naktī aiz koncertdārza “Pūt, vejiņi!” izcēlies konflikts starp 1988., 1987. un 1989. gadā dzimušiem jauniešiem.

Festivāla norises laikā  huligānisku darbību rezultātā bojātas arī divas VP automašīnas.

Pie dažādu transportlīdzekļu stūres alkohola reibumā sēdušies 11 vadītāji, tai skaitā  četri velosipēdisti.

Uzsāktas 11 administratīvās lietvedības par personu atrašanos  narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Policijā uzsākti 20 kriminālprocesi par narkotisko un psihotropo  vielu neatļautu apriti. Pie aizturētajām personām atrasta marihuāna (10 grami), 27 narkotikas saturošas tabletes, vairāk nekā grams metamfetamīna un 3 grami mefedrona.

Starp aizturētajām personām par narkotisko vielu lietošanu, kā arī to glabāšanu ir arī kāds dīdžejs. Pie viņa atrasta marihuāna.

Savukārt pie kāda futbola komandas “Liepājas Metalurgs” spēlētāja atrasta un atsavināta viena baltas krāsas tablete, kas satur narkotiskās  vielas.

Apstākļus noskaidros kriminālprocesu ietvaros.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:)

starpcitu, pludmale arī ir jau sakopta, paldies!!!

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 21:48

blā

kas tur ar komatiem virsrakstā.... kaut ko labu arī darījuši?

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 20:41

Vaine.

Vienmēr jau uzsver tikai pašu sliktāko,a kur paliek tas ka pats BBP bija super?

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 19:54

Kriminālziņas