Dzērumā jūrā peldina divgadīgu bērnu

15. jūnijā Liepājas pludmales Glābšanas dienesta darbinieki ievēroja sievieti (1985. gadā dzimušu), kura bija spēcīgā alkohola reibuma stāvoklī, bet, neskatoties uz to, peldināja jūrā divgadīgu bērniņu, kā arī lietoja alkoholisko dzērienu - alu. Kopā ar sievieti atradās 1973. gadā dzimušais draugs. Vīrietis paskaidroja, ka abi pieskatot bērniņu.

Pašvaldības policijas darbinieki sazvanīja un pēc tam nodeva meitenīti vecākiem.

Vēl 15. jūnijā plkst.23.32 Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot pludmalē, pie vienas no kafejnīcām ievēroja jaunieti, kura gulēja smiltīs. Jauniete nebija spējīga atbildēt uz policistu jautājumiem, kā arī nespēja patstāvīgi pārvietoties, jo bija stiprā alkohola reibumā. Policijas darbinieki par notikušo informēja jaunietes māti, kura ieradās notikuma vietā un nogādāja savu meitu dzīvesvietā.

15. jūnijā plkst.3.18 Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Ģenerāļa Baloža ielu par to, ka tiek traucēts naktsmiers. Notikuma vietā policijas darbinieki sastapa divus vīriešus, kuri grūstījās, bet pie zemes gulēja sieviete, bet blakus viņai atradās mazi bērniņi. No apkārtējiem kaimiņiem tika noskaidrots, ka gulošā sieviete ir bērnu māte. Apsekojot dzīvokli, policijas darbinieki konstatēja, ka tajā atrodas mazgadīgi bērni (2007. 2008., 2009., 2012. gadā dzimuši). Tā kā sieviete bija tādā reibuma stāvoklī, ka nebija pamodināma, uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, kuri sievieti nogādāja slimnīcā. 

Kamēr policijas darbinieki gaidīja ierodamies mediķus, pie viņiem pienāca sieviete un paskaidroja, ka ir ģimenes paziņa un pieskatīs bērnus tajā laikā kamēr māte atrodas slimnīcā. Informācija tika nodota Nepilngadīgo lietu nodaļa un Bāriņtiesai, kas tālāk strādās ar šo ģimeni.

Savukārt 16.jūnijā plkst.1.54 Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Jūrmalas parkā, ievēroja jaunieti, kurš streipuļoja no vienas ielas malas uz otru. Jaunietis atradās reibuma stāvoklī, nespēja sakarīgi atbildēt uz jautājumiem. Pārbaudot personas datus, tika noskaidrots, ka jaunietis (1997.gadā dzimis) ir nepilngadīgs, tāpēc uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas