Dienvidkurzemes novadā uzlauž un apzog ēku 4

Pirmdien, 18. oktobrī, Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Dienvidkurzemes novadā, Sakas pagastā, ir apzagta ēka.

Sakas pagastā, atlaužot ēkas durvis, iekļūts tajā, izjaukta mantu esošā kārtība un nozagta nauda, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Lorensa

N.nu ko lai saka..saksim pierast.jautri laiki priieksaa.tik daudz bezdarbnieku un nabagu..apkart buus.kuri piespiedu karta atbrivoti no darba jo nevakcinejas ..laupiis un zags varbut pat dienas laikaa..jo citu iespeju daudziem nebus.jauzmanas ka vel pa bieti nedabuu..bet par kriminallietu talak netiks.ari policisti daudzi aizgaja no darba....ja vel nelugta pauluta banda solas ar vakcinu rokas sirot pa majam pensionarus pitejot..man skuet ka jasak domat par smeiseri..lai sevi aizsargatu..miera laikaa kurs lidzinas karam.

pirms mēneša, 2021.10.19 13:05

nu bet

policijai nebūs laika kaut ko meklēt, jo jākontrolē lielākie noziedznieki Latvijā , tas ir tauta, lai tik nepārkāpj valdības noteikumus un lai pareizi nēsā masku, kas tur kaut kāda apzagšana

pirms mēneša, 2021.10.19 14:06

protams

Sakā, Pāvilostā un Vērgalē pašvaldības policijas vairs nav kopš Priedola kantoris sāka savu uzvaras gājienu jaunajā novadā. To veiksmīgi nolikvidēja!!!!!!

pirms mēneša, 2021.10.19 17:51

cīravniece

Arī Cīravā uzdarbojas zagļi, bet neveiksmīgi...(ļoti dumji)

pirms mēneša, 2021.10.20 11:33

Kriminālziņas