Dāma ar "Audi" Liepājā nedod ceļu vīrietim ar "Mitsubishi" 3

7. aprīlī ap pulksten 6.10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Grīzupes ielas un 14.novembra bulvāra krustojumā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums. 

Sākotnējā informācija liecina par to, ka sieviete vadīja transportlīdzekli “Audi” 14. novembra bulvārī un krustojumā ar Grīzupes ielu neizpildīja ceļa zīmes "Dodiet ceļu" prasību un nedeva ceļu transportlīdzeklim “Mitsubishi”, kuru vadīja vīrietis Liepājā pa galveno ceļu, Grīzupes ielu, kā rezultātā notika sadursme, portālam "Rekurzeme" stāsta Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. 

Ceļu satiksmes negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvo pārkāpumu process.

Notikuma vietā uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi eļļa, ko ugunsdzēsēji glābēji savāca ar absorbenta palīdzību. Pulksten 7.30 darbi notikuma vietā pabeigti, piebilst VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Rozemunde Fl

Viņi pašās beigās noteikti laimīgi aprecēsies.

pirms 9 dienām, 2021.04.07 17:58

Sievietes īpaša suga

Lūdzu depo stāvlaukumā izvietot zīmes. Citādi sievietes kā mīca taisni neskatās ka no labās puses ir jāpalaiž.

pirms 8 dienām, 2021.04.08 22:32

Kriminālziņas