Cimdeniekos svilst kūla un dārza mājiņas

Cimdeniekos pēdējās nedēļas laikā nodegušas vairākas dārza mājiņas, kā arī svilināta kūla. Iespējams, notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

Viens no ugunsgrēkiem izcēlies 24. aprīlī ap pusdeviņiem no rīta. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas 1.daļas inspektors Andrejs Kudrjašovs pastāstīja, ka Cimdeniekos, dārzu kooperatīvā “Pīlādži”, degušas divas ķieģeļu mājas. Vienai dārza mājai uguns nopostījis jumta segumu un griestus deviņu kvadrātmetru platībā, bet otrai uguns apēdusi starpsienu divu kvadrātmetru platībā. Cimdeniekos arī 19. aprīlī nodega dārza mājiņa.

Cimdeniekos “Kursas Laiks” noskaidroja, ka uguns nodarītais posts ir ievērojams – pēdējās nedēļas laikā degušas vismaz piecas būves, kā arī lielās platībās svilusi pērnā zāle. Pie vienas no cietušajām dārza mājiņām nelaimes vietu uzposa Lidija Kuršinska. Sieviete pastāstīja, ka sestdien no rīta nākusi un pamanījusi no mājiņas jumta ceļamies dūmus. Izsauktie glābēji drīz arī bijuši klāt un pusi jumta izdevies glābt. Namiņš, ko Lidijas kundze dala ar vēl kādu sievieti, cietis daļēji. Lielākā skāde nodarīta kaimiņienes pusē, kur jumta vairs nav.

Lidijas kundze arī pastāstīja, ka, laikam kļūstot siltākam, uguns aizvien biežāk apciemojot Cimdeniekus. Iepriekšējā nedēļā degušas vēl vairākas mājiņas, bet naktī uz pirmdienu atkal dedzināta kūla. Viņas namiņš nav aizdedzies no kūlas ugunsgrēka, tādēļ nevar izslēgt, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana. “Visādi postītāji te uzrodas. Iepriekš manam dārziņam žogu jau noplēsa,” zūdījas Lidijas kundze.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas