Bolderājā pamatīgā kautiņā pie kluba ar pnematisko pistoli sašauj četrus cilvēkus, divus sasit ar beisbola nūjām

Rīgā, Bolderājā svētdienas naktī izcēlies pamatīgs kautiņš pie kāda kluba, kurā divi cilvēki sasisti ar beisbola nūjām, bet vēl četri sašauti ar pneimatisko ieroci.

Ātrās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Laura Bundule aģentūrai BNS pastāstīja, ka kautiņš bijis pamatīgs un darbā laistas ne tikai dūres, bet arī beisbola nūjas un pneimatiskie ieroči. Rezultātā cietuši seši cilvēki - diviem mediķi kostatējuši sistas traumas, bet četri sašauti ar pneimatiskā ieroča plastmasas lodēm.

Cietušo bijis tik daudz un savainojumi tik smagi, ka notikuma vietā strādāja četras brigādes - reanimācijas, kardioloģijas, intensīvās terapijas. Bundule pastāstīja, ka cietušie nogādāti Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, speciālisti vērtē, ka cietušo stāvoklis ir vidēji smags.

Kautiņa dalībnieki ir 24, 27, 29, 36 un 38 gadus veci.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru BNS informēja, ka kautiņš izcēlies pēc personīga konflikta un asas vārdu apmaiņas. Visi cietušie nakts laikā un no rīta slimnīcu vai nu izrakstīti, vai pametuši paši.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas