Biškopim Romanovam nodeg māja

Naktī uz pirmdienu, 25. janvāri, pilnībā nodegusi Latvijas Biškopības biedrības Liepājas nodaļas vadītāja Māra Romanova mājas "Krastiņi" Pāvilostas novada Vērgales pagastā. Glābt neko nav izdevies. M. Romanovs ar sievu pašlaik apmetušies pie dēla, taču plāno dzīvot vasaras vagoniņā, kurš vēl jānosiltina.

Ugunsgrēks izcēlies ap pulksten 3. Iepriekšējā vakarā izkurināta krāsns, M. Romanovs ar kundzi devušies gulēt, ap trijiem pamodušies un sajutuši ko nelāgu, sastapts notikuma vietā, stāsta M. Romanova dēls Agris. Kad pavērtas blakus istabas durvis, tur viss bijis liesmās. Romanovi glābušies, izkāpjot pa logu.

Ieradušies ugunsdzēsēji no Liepājas, taču sala dēļ bijis grūti "iekustināt tehniku", stāsta Agris. Tomēr izglāt neko nav izdevies, viss ir sadedzis pilnībā.

Izdeguši 140 kvadrāmetri. Valsts policija informē, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls un materiālie zaudējumiem tiek noskaidroti. Pēc pašu iemītnieku stāstītā, visticamāk ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir vai nu bojājumi elektroinstalācijās, vai arī aizdegušies sodrēji skurstenī.

Pašlaik Romanovi apmetušies pie dēla, bet plāno mitināties vasaras vagoniņā, kurš ērtību labad vēl jānosiltina.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas