Bērnu sabraukušais autovadītājs atzinis savu vainu traģiskajā negadījumā

Liepājā vīrietis, kurš sestdien uz gājēju pārejas ar auto uzbraucis bērnu ratiņiem, nāvējoši traumējot bērnu, atzinis savu vainu traģiskā negadījuma izraisīšanā, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes satiksmes uzraudzības rotas komandieris Ingus Ukstiņš.

Viņš norādīja, ka autovadītāju, kurš pēc negadījuma aizturēts uz divām diennaktīm, no policijas izolatora pirmdien, visticamāk, atbrīvos.

Vīrietis policijai stāstījis, ka braucis ar ātrumu aptuveni 55 kilometri stundā un sadursme ar bērna ratiņiem notikusi, kad viņš apbraucis priekšā braucošu automašīnu, kas pirms gājēju pārejas sākusi bremzēt.

Policija vēl uzklausīs vairāku negadījuma liecinieku liecības.

Jau vēstīts, ka Liepājā sestdien uz gājēju pārējas auto uzbraucis bērnu ratiņiem un aizmucis no notikuma vietas. Bērns slimnīcā miris.

Traģiskais negadījums noticis ap plkst.16.40 Liepājā, Raiņa ielā. "Mazda 323" auto uz gājēju pārējas uztriekusies bērnu ratiņiem, kurus stūmusi kāda sieviete. 2009.gadā dzimušais puika miris. Vadītājs no notikuma vietas mēģinājis bēgt, taču viņu aizturējuši negadījuma aculiecinieki. Policija noskaidrojusi, ka auto vadījis 1982.gadā dzimušais Deniss.

Automašīnu vīrietis neesot vadījis alkohola reibumā, taču ekspertīzē noteiks, vai vīrietis nav lietojis kādas citas apreibinošas vielas.

Policija sākusi kriminālprocesu.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas