Autoavārijā Cīravas pagastā pazaudē ausi, policisti to atrod, mediķi piešuj

22. aprīlī ap pulksten 17, avarējot “Audi 80” Aizputes novada Cīravas pagastā, smagi cietuši divi vīrieši.

Kā informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse, vīrietis stūrējis automašīnu “Audi 80” pa autoceļu Kuldīga-Aizpute-Līči virzienā no Aisteres uz Rokasbirzi, kad ceļa 52. kilometrā, neizvēlējies drošu ātrumu, nav ticis galā ar spēkrata vadību un nobraucis no ceļa, kur auto apgāzies. Negadījumā cietuši divi vīrieši. Abi ar nopietnām traumām nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā (LRS) un ievietoti Reanimācijas nodaļā.

Portāla rīcībā esošā informācija vēsta, ka vienam no vīriešiem negadījumā norauta auss. Kriminālpolicijas darbinieki, apsekojot negadījuma vietu, to atraduši un nogādājuši slimnīcā, apstiprināja policijā. Ārsts Jevgeņijs Veļickis ausi cietušajam piešuvis. LRS Sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase skaidroja, ka vēl esot pāragri spriest par sarežģītās operācijas rezultātiem, taču mediķi cer, ka būs labi. Cietušais jau pārvests uz Traumatoloģijas nodaļu.

I. Grase atklāja, ka avārijā abi vīrieši guvuši sasitumus un lūzumus, taču detalizētāka informācija par traumām netiek sniegta. Mediķi viena cietušā veselības stāvokli raksturo kā vidēji smagu, otra – kā smagu, viņš joprojām atrodas Reanimācijā.

Likumsargi noskaidro, kurš no 1978. un 1961. gadā dzimušajiem kungiem negadījuma brīdī stūrējis auto un vai avārija nav izraisīta, vadītājam esot alkohola reibumā. Uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas