Aptiekā aiztur agresīvu vīrieti, kurš no kases nozadzis naudu

21. marta vakarā Valsts policija kādā aptiekā Liepājā par zādzību aizturēja agresīvu vīrieti, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību  un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Ap pulksten 18.55 policijai tika ziņots, ka aptiekā Talsu ielā atrodas agresīvi noskaņots vīrietis. "Viņš izturējies rupji, neadekvāti un ar savu uzvedību pārbiedējis farmaceiti, kura saukusi pēc palīdzības līdzcilvēkus. Kāds vīrietis atsaucies un uzkavējies notikuma vietā līdz brīdim, kad ieradās policija," skaidro S. Šteinberga.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes patruļdienesta darbiniekiem ierodoties notikuma vietā, tika noskaidrots, ka vīrietis no kases nozadzis naudu. Persona aizturēta, ir nozīmēta medicīniskā pārbaude, lai noskaidrotu, vai viņš atradies narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Aizturētais dzimis 1982. gadā, iepriekš ir bijis vairākkārt tiesāts un pavisam nesen atbrīvojies no apcietinājuma.

"Policija pateicas vīrietim, kurš atsaucās farmaceites palīgā saucienam un aicina viņu atsaukties, zvanot 110 vai 63404559!" norāda S. Šteinberga.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas