Apgāžoties automašīnai, Brocēnos cietuši divi cilvēki 1

Vakar Brocēnu novadā, apgāžoties vieglajai automašīnai, cietuši divi cilvēki.

Autoceļa Rīga-Liepāja 88.kilometrā 1959.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Audi A3" nobrauca no ceļa un apgāzās. Avārijā cieta automašīnas vadītāja un pasažieris, 1955.gadā dzimis vīrietis. Abi cietušie ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Savukārt Rojā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu "Audi 80" nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Avārijā cieta automašīnas pasažieris, 1973.gadā dzimis vīrietis, kurš ar traumām alkohola reibumā nogādāts slimnīcā. Automašīnas vadītājs, kura personība pagaidām nav identificēta, aizbēga no notikuma vietas.

Kuldīgas novadā 1974.gadā dzimis vīrietis nebija nodrošinājies pret to, lai traktors neizkustētos no vietas, iedarbināja to, un traktors sāka kustību, vīrieti saspiežot starp divu traktoru - braucošā un blakus stāvošā - riteņiem. Cietušais vīrietis ar politraumu nogādāts slimnīcā.

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēts 31 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši desmit cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 15 avārijas, kurās cieta četri cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 45 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. 16 no tiem bija autovadītāji, 29 - velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

.

Ka nenoskaidrota persona? Puse Rojas jau runa,ka soferis bija Davis Strauts!

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 22:54

Kriminālziņas