Aizvadītajās brīvdienās Liepājā reģistrētas vairākas zādzības

Zagļi sirojuši gan dzīvokļos, gan pie mājām, gan laivu piestātnēs Ezermalas ielā.

17. novembrī Krūmu ielā iesniedzējs konstatēja, ka uzlauztas durvis un apzagts dzīvoklis.
Nozagtas dažādas mantas: diktofons, monitors, mūzikas centrs u.c. Zagļu radītais materiālais zaudējums – 400 latu. Uzsākts kriminālprocess.

17. novembrī ap pulksten 23 Stacijas laukumā tika aizturēti divi 1939. un 1941. gadā dzimuši vīrieši, kuri centās nozagt no objekta 20 ielas flīzes.

18. novembra rītā Alejas ielā konstatēts, ka mājai noskrūvēts vārtu automātiskais mehānisms ar vadības bloku. Materiālie zaudējumi 400 latu.

18. novembri pulksten 10:30 Ezermalas ielā īpašnieks konstatēja, ka laivu novietnē no laivas ir nozagts motors "Selva" 1000 latu vērtībā. Turpat citam kungam laivu novietnē ir nozagta laiva "Outland" balti zilā krāsā ar motoru "Suzuki DF15". Laivas un motora vērtība - 1500 lati. Par abām zādzībām ierosināti kriminālprocesi.

18. novembrī pulksten 9 Meža ielā automašīnai "Audi A8” ir noskrūvēti trīs vieglmetāla diski ar ziemas riepām un sabojāts priekšējais vējstikls. Materiālie zaudējumi un garnadži tiek noskaidroti.

19. novembrī pulksten 8 īpašnieks konstatēja, ka pēc pusnakts pazudis viņa mopēds "Keeway Focus”, kas bija novietots kādā pagalmā Spīdolas ielā. Materiālie zaudējumi – 200 latu.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas