Aizputes novadā noslīcis 18 gadus vecs puisis

21. maijā no ūdenskrātuvēm dažādās Latvijas vietās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) glābēji izcēluši divu noslīkušu cilvēku mirstīgās atliekas, bet vēl trīs uz ūdeņiem pazudušas personas tiek meklētas, informē VUGD. Viens no traģiskajiem negadījumiem 21. maijā noticis Aizputes novadā - dīķī noslīcis 18 gadus vecs jaunietis. Viņa līķis atrasts un izcelts.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse apstiprināja, ka policijā sākts kriminālprocess par notikumu, kad aizvadītajā piektdienā ap pulksten 15.40 Aizputes novadā kādā piemājas dīķī noslīcis 1991. gadā dzimis jaunietis. Mirstīgās atliekas nogādātas uz Tiesu medicīnas ekspertīzi.

VUGD Aizputes postenī portāls uzzināja, ka traģiskais negadījums noticis Rokasbirzī – pusaizaugušā dīķī netālu no mājām “Lagzdiņi”. Bojāgājušais jaunietis ir vietējais. Viņš kopā ar brāli devies uz dīķi makšķerēt. Jaunākā brāļa mestā makšķere sapinusies otrpus dīķim. Vecākais brālis peldējis, lai to atsvabinātu, taču – neveiksmīgi.

"Rekurzeme" izsaka līdzjūtību puiša tuviniekiem!

Pievieno komentāru

Kriminālziņas