Aizputes novadā autovadītājs notriec jaunu sievieti un mazu meitenīti ragaviņās un aizbēg no notikuma vietas

Aizvadītajā naktī Aizputes novada Cīravā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu notrieca jaunu sievieti un mazu meitenīti, kuru sieviete vilka ragaviņās, un no notikuma vietas aizbēga.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā, negadījums noticis vakar ap plkst.23.30. Negadījumā cieta 1989.gadā dzimusi jauniete un 2006.gadā dzimusi meitenīte, kuras ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Autovadītājs no notikuma vietas aizbēga. Policijas darbinieki cenšas noskaidrot negadījumā iesaistīto automašīnu un vainīgo vadītāju.

Savukārt ap plkst.20.30 Rīgā, Duntes ielā, 1945.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Mazda" uz gājēju pārejas notrieca 1998. un 2004.gadā dzimušas meitenes. Abas māsas ar dažādām traumām nogādātas slimnīcā.

Kopumā vakar Latvijā reģistrēts 51 ceļu satiksmes negadījums, 11 no kuriem cieta cilvēki. Rīgas apkārtnē reģistrētas 35 avārijas, septiņās no kurām cieta cilvēki.

Vakar policijas darbinieki uz ceļiem aizturējuši astoņus cilvēkus, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola vai narkotisko vielu reibumā.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas