Aicina atsaukties Grobiņas novadā notikušās avārijas aculieciniekus 1

Pagājušajā trešdienā, 10.februārī, ap pulksten 8:50 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Grobiņas novadā uz autoceļa A9, Rīga-Skulte-Liepāja notika ceļu satiksmes negadījums – divu automašīnu sadursme. 

Negadījumā iesaistīti transportlīdzekļi “Volkswagen Passat Variant” un “Renault Premium” savienojumā ar piekabi “Schwarzmuller”. Pēc sadursmes abi transportlīdzekļi nobrauca no ceļa braucamās daļas grāvī. Negadījumā cieta abu transportlīdzekļu vadītāji, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas par notikušo uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu lai noskaidrotu precīzus negadījuma iemeslus. Likumsargiem noderētu aculiecinieku sniegtā informācija. Aicinājums aculieciniekiem, kuri redzējuši negadījumu, informēt policiju, zvanot darba dienās no pulksten 08:00 līdz 16:30 pa tālruņa numuru 63404631 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā.   

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kriminālziņas