Agresīvais suņa saimnieks bijis apsardzes firmas "Spīdola" darbinieks 8

Grobiņas novadā kāds vīrietis aizrādījumu nepeldināt bērnu peldvietā suni uzņēmis neadekvāti. Viņš piekāvis peldvietas saimnieku, kā arī uzrīdījis vīrietim un viņa dēlam suni.

Incidents noticis 11. jūlijā pēc pulksten trijiem dienā pie kādām mājām Dubeņos. 1978. gadā dzimis vīrietis piekāvis 1946. gadā dzimušu vīrieti un uzrīdījis viņam savu suni. Suni kauslis uzrīdījis arī 1970. gadā dzimušam vīrietim, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Policija noskaidrojusi, ka cietušie vīrietim aizrādījuši, lai tas nepeldina savu suni vietā, kur peldas bērni. Tas bijis konflikta cēlonis. Incidents noticis privātīpašuma teritorijā. Dīķa saimnieks atļaujot iedzīvotājiem šajā vietā peldēties.

Šo vietu atpūtai bijis izvēlējies arī agresīvais vīrietis, kurš ir svešinieks, pastāstīja saimnieka mazbērni. Svešinieks bijis apsardzes firmas “Spīdola” darbinieks, kurš ieradies kopā ar kādu sievieti un savu suni.

“Vecaistēvs piegāja pie sievietes un aizrādīja, lai nepeldina suni vietā, kur peldējās bērni. Vīrietis opim uzklupa. Iesita pa aci, kas nu zila, pārsita ausi. Arī zobs opim kustas. Pēc tam uzrīdīja arī suni, kas iekoda opim vēderā. Suns saskrāpēja muguru arī mūsu tēvam, kas skrēja opim palīgā,” pastāstīja mazmeita Diāna.

Izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, mediķi abiem cietušajiem vīriešiem snieguši palīdzību. “Opim nu jābrauc uz Liepāju saņemt potes pret trakumsērgu,” teic Diāna. “Kamēr mamma pa tālruni sauca policiju, agresīvais vīrietis ar mašīnu muka prom.” Aizbēgt gan viņam nav izdevies, jo vīrieša vadītais auto uzskrējis uz akmens un sabojāts.

Cietušos vīriešus portālam sastapt gan neizdevās. Mazbērni zināja teikt, ka vecaistēvs devies uz Liepāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

astere

tu padla, labak ej izguli dzerumu, kuce jebilnaja!

pirms 10 gadiem, 2010.07.23 18:04

Estere

Nabaga sunītis, ka šim tāds saimnieks gadījies.. :(

pirms 10 gadiem, 2010.07.23 16:22

Estere

tas patiešaam lops ne cilveeks , ko tad izraadiijaas taa sieviška priekšaa??? es taa sievišķa vietaa viņam vairaak nedotu!

pirms 10 gadiem, 2010.07.16 06:20

Estere

tas patiešaam lops ne cilveeks , ko tad izraadiijaas taa sieviška priekšaa??? es taa sievišķa vietaa viņam vairaak nedotu!

pirms 10 gadiem, 2010.07.16 06:19

nu, nu

Nu ārprāts, tiešām aptaurēts lien cita īpašumā un vel sit vecākam cilvēkam, nu bezsmadzeņu radijums.cietumā tādu.

pirms 10 gadiem, 2010.07.13 17:35

Oxo

Baigais vecis ***... seklais. Lai izvēles sev piemērotu pretinieku, viss nāks atpakaļ.

pirms 10 gadiem, 2010.07.13 16:03

Kriminālziņas