Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kopā ar jauniešiem īsteno vides projektus

Atzīmējot Pasaules vides dienu, Liepājā īstenoti divi projekti, kuru realizēšanā iesaistīti jaunieši: izveidots informatīvs materiāls par Jūrmalas parkā esošajiem vērtīgajiem kokiem, kā arī papildināts centrālās glābšanas stacijas žoga gleznojums.

Jau otro gadu sadarbībā ar Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem centrālajā pludmales glābšanas stacijā uz betona žoga radīts košs gleznojums vasaras un pludmales tematikā, veidojot vienotu kompozīciju ar iepriekšējā gadā izveidoto gleznojumu.

Savukārt sadarbībā ar Liepājas Universitātes studentiem izveidots informatīvs materiāls "Liepājas Jūrmalas parka kokaugu izziņas taka", kurā apkopotas Jūrmalas parka dendroloģiskās vērtības. Izveidotais informatīvais materiāls sākotnēji tiks izsniegts izglītības iestādēm, kas to varēs izmantot kā līdzekli mācību procesā, popularizējot praktiskās nodarbības dabā.

Savukārt jebkurš interesents jau šobrīd var izstaigāt kokaugu izziņas taku, izmantojot speciāli izveidotu tīmekļa vietni, kas ir paredzēta arī lietošanai viedtālrunī.

Pasaules vides dienai veltītās aktivitātes tiek organizētas Zilā karoga programmas ietvaros.

Pievieno komentāru