Sestdien "BB wakepark" koncertēs Chris Noah

Sestdien, 21. augustā, no pulksten 13 “BB wakepark” (Liepāja, Beberliņi) norisināsies jau trešā pasākumu sērijas “Pasaules sajūtas” epizode, kuras ietvaros ar akustisku koncertu uzstāsies pazīstamais mūziķis Chris Noah, informē pasākuma pārstāve Iveta Vēvere. 

Zīdainā tembra īpašnieks indīrokā graciozi apvieno lipīgas melodijas ar romantiskiem dziesmu tekstiem. Mūziķa pirmais EP “What About Tomorrow” tika nominēts labākajai debijai Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2018”, savukārt otrais EP – “Distance” iznāca 2020. gada martā un tika nominēts labākā popmūzikas albuma balvai. Chris Noah ir uzstājies gan pašmāju festivālos “Positivus”, “Summer Sound”, Bauskas “Tas Te”, gan “Reeperbahn” festivālā Hamburgā, Tallinas Mūzikas nedēļā, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā “The Naked and Famous”, Tom Odell un “LP”.

Pasākumā ar akustiskām populāru dziesmu kaverversijām publiku priecēs arī dziesminieks  Normunds Karpičs, bet vakara izskaņā muzikāli eklektiskā ceļojumā aizvedīs DJ Nina Elektrichka, kas par muzikālo baudījumu rūpēsies arī visas dienas garumā.

Diemžēl mākslinieka slimības dēļ tiek atcelta apvienības A9 uzstāšanās.

“Pasaules sajūtas” ir muzikāls, gastronomisks un atspirdzinošs garšu un sajūtu pasākums, ko “BB wakepark” jau visas vasaras garumā vairākās epizodēs aicina baudīt Beberliņu priežu ielokā.

“Šī būs reize, kad baudīsim gardos itāļu virtuves ēdienus – būs pasta un risoto ar jūras veltēm un citiem labumiem. Savukārt Angliju sajutīsim caur viņu slaveno Fish & Chips. Kas attiecas uz dzērieniem – pie mums viesosies “Tanqueray Gin” zīmola vēstnesis Latvijā Edgars Elbergs, kas jums pastāstīs visu par šo dzērienu, kas nāk no pašas Anglijas sirds – Londonas. Varēsiet uzzināt pārsteigumu pilnas variācijas, kādās gatavot džina kokteiļus. Bet veselu Itālijas “Spritz” pasauli jums atklās lieliskais someljē Reinis Sniedze ar “Zonin Prosecco Cuvée 1821”,” stāsta “BB wakepark” vadītāja Santa Vēvere.

Sākums pulksten 13.00 (brīvdabas koncerti sākot no pulksten 18:30). Pasākums ir bez maksas, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus.

Pievieno komentāru

Izklaide