Pirmizrādi piedzīvos grupas "Prāta vētras" jaunās dziesmas "Feels" videoklips

Šodien pirmizrādi piedzīvos grupas "Prāta vētras" jaunās dziesmas "Feels" videoklips, aģentūru LETA informēja grupas pārstāvji.

Klipa "Feels" prezentāciju video formātā plkst.16 varēs redzēt visā pasaulē īpaši šim notikumam izveidotā vietnē "pratavetrafeels.lv". Prezentācijas laikā skatītājiem būs iespēja uzdot savus jautājumus grupai, kura atradīsies īpaši iekārtotā studijā Rīgā, uzzināt dziesmas un videoklipa tapšanas stāstus no autoriem.

Video tapis sadarbībā ar animācijas studiju "HonkFu". Vairāki desmiti animatoru dažādās pasaules valstīs astoņus mēnešus strādāja pie šīs animācijas video japāņu mangas stilā, kur līdzās stāsta galvenajiem personāžiem supervaroņu lomās iejūtas arī "Prāta vētras" dalībnieki.

Videoklipa scenāriju atbildīgs ir Kaspars Roga. "Kādu dienu starp manas meitas Lea rotaļlietām ieraudzīju lellīti, kura sēž ratiņkrēslā. Pirmā reakcija bija: "Ak, Dievs, ar ko viņa spēlējas?!", taču pēc mirkļa apjautu, cik aprobežoti es domāju. Un nokaunējos," stāstīja Roga.

"Feels" videoklipa galvenā varone ir meitene ratiņkrēslā, kurai bail no dzīves un cilvēkiem - bail iziet uz ielas un tikai tāpēc, ka viņa nav tāda kā citi. "Es aicinu atbrīvoties no aizspriedumiem un pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, ar visiem, kas tajā mīt," norādīja klipa scenārija autors.

Savukārt diesmas ideja pieder zviedru mūziķim un producentam Magnusam Nilsonam, ar kuru "Prāta vētra" sadarbojas vairākus gadus. Kā uzsver grupas pārstāvji, tā ir "ļoti mūsdienīga, stilīga dziesma ar īpašu brīvības un lidojuma sajūtu piedziedājumā - kārtējais "Prāta vētras" muzikālais eksperiments".

Dziesmu "Feels" izdod "Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija" un tā pieejama digitālajās platformās visā pasaulē.

Pievieno komentāru

Izklaide