Pieteikšanās Latvijas lielākā ķirbja čempionātam pagarināta līdz piektdienai

Lielās dalībnieku atsaucības dēļ ķirbju pieteikšana "Latvijas lielākā ķirbja čempionātam" pagarināta līdz piektdienai, 16.oktobrim, aģentūru LETA informēja mazumtirgotāja "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa norādīja, ka ķirbjus konkursam var pieteikt, izmērot to apkārtmēru gan horizontāli, gan vertikāli. Attiecīgie ķirbja dati kopā kopā ar ķirbja atrašanās vietu un tā īpašnieka kontaktinformāciju jānosūta uz e-pasta adresi "info@maxima.lv" ar norādi "Pieteikums konkursam "Latvijas lielākā ķirbja čempionāts"" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (katru darba dienu no plkst.8 līdz 22) līdz 16.oktobrim.

Par iekļūšanu finālā visus pretendentus organizatori informēs personīgi.

Lai noskaidrotu uzvarētājus, 23.oktobrī desmit lielākos pieteiktos ķirbjus mērīs un svērs Rīgas zooloģiskajā dārzā.

LETA jau ziņoja, ka pērn kopumā konkursam tika pieteikti 17 ķirbji no sešiem Latvijas novadiem - Kuldīgas, Ādažu, Ventspils, Skrundas, Nīcas un Bēnes, tostarp lielākais ķirbis bija no Kuldīgas puses un svēra 329,5 kilogramus.

Vienlaikus Latvijā līdz šim smagākais ķirbis svēris 574 kilogramus. To 2018.gadā izaudzēja Luīze Neimane no Kuldīgas novada.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 836,727 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,5% un bija 27,496 miljoni eiro.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste", bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Numavičs. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe".

Pievieno komentāru

Izklaide