Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā Vecgada karnevāla skrējienā dosies spilgti un krāsaini

Jau ikgadējā tradīcija - gada pēdējā dienā, 31. decembrī, pulksten 11 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā skrējēju apvienība “Skrienam Liepājā” dos startu Liepājas Vecgada karnevāla skrējienam. Labdarības skrējienā ar karnevāla tematiku aicināts piedalīties ikviens, kas jūt vēlmi gada pēdējo dienu iesākt aktīvi un uz pozitīvu emociju viļņa sagaidīt 2020. gadu.

Arī šogad “Vecgada karnevāla skrējienā” dalībnieki aicināti tērpties atbilstoši pasākuma tematikai - maskā vai ar dažāda cita veida karnevāla atribūtiku. Krāšņāko tērpu autori vairākās nominācijās tiks pie veicināšanas balvām, informē skrējēju apvienības “Skrienam Liepājā” pārstāvis Rolands Štrehers.

“Vecgada karnevāla skrējiens” ir labdarības pasākums, tāpēc ikviens varēs doties distancē bez iepriekšējas reģistrācijas un noteiktas dalības maksas, lai gan pirms starta dalībniekiem būs iespēja papildināt ziedojumu “dāvanu maisu”, kurā tiks vākti saldumi sociālās aprūpes centra bērniem.

Ikviens skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu un distances garumu. Distances viena apļa garums būs 2,6 kilometri, kas sāksies no bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā, vedot pa gājēju celiņiem cauri Jūrmalas parkam gar Lielajām bungām, tālāk līdz Kūrmājas prospekta galam, apkārt Gulbju dīķītim un atpakaļ uz starta vietu.

Tā kā skrējiena mērķis ir labdarība, ne sacensības uz ātrumu, tad piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un ikviens, kurš vēlas finišā iesoļot mierīgā pastaigas solī un izjust svētku gaisotni.

Pasākumā par pozitīvo noskaņu un dalībnieku saliedēšanu rūpēsies arī atraktīvs pasākuma vadītājs, bet finiša zonā būs arī pieejama silta tēja un kārumi.

Vecgada karnevāla skrējiena programma:
Pulcēšanās 10:45
Skrējiena starts 11:00
Specbalvu pasniegšana 12:10

Pievieno komentāru

Izklaide