Liepājā noslēgsies koncertu programma "Pilsētas serenādes"

Šonedēļ ar diviem iekšpagalmu koncertiem noslēgsies liepājnieku iemīļotā koncertu programma “Pilsētas serenādes”. 11. jūnijā pl. 19.00 klausītājus priecēs muzikālā apvienība “Gypsy Jazz Trio”, savukārt piektdien, 12. jūnijā, pl. 19.00 dzirdēsim postfolka apvienību “Saule i tuvāk”.

Koncertus ceturtdien un piektdien no pulksten 19.00 līdz 20.00 ikviens interesents varēs vērot arī interneta tiešraidē Liepājas pašvaldības sociālo tīkla Facebook kontā liepajalv. Līdz šim koncerti tiešsaistē guvuši plašu atsaucību un kopskaitā skatīti vairāk nekā 250 000 reizes, informē Liepājas pašvaldība.

Līdz šim koncertos uzstājušies mūziķi Ivo Fomins, Uldis Marhilēvičs, Ainars Virga, Andris Ērglis, komponists Jānis Strazds, ģitārists Roberts Dinters, Liepājas teātra dziedošās aktrises Karīna Tatarinova un Everita Pjata-Gertnere un dziedošais aktieris Viktors Ellers, ģitāristu duets Miks Akots un Kristens Kupčs, pianists Normunds Kalniņš un jaunie Liepājas mūziķi Tabita Balode un Gregors Jānis Mažis.

Visi klātienes koncerta apmeklētāji ar vislielāko atbildību izturējušies pret veselības drošības noteikumiem un apzinīgi ievērojuši valstī noteiktos ierobežojumus, koncertus baudot no balkoniem vai caur atvērtajiem logiem. Savukārt tie, kas pulcējās māju pagalmos, bija vienas mājsaimniecības locekļi, vai arī ieturēja noteikto 2 metru distanci.

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, koncertu notikumu vietas publiski netiks izpaustas, un Liepājas pašvaldības policija pasākuma vietās nodrošinās sabiedrisko kārtību un nepieļaus cilvēku pulcēšanos vienkopus, kā arī kontrolēs 2 metru distances ievērošanu.

Lūdzam ņemt vērā, ka sliktu laikapstākļu dēļ koncerts var tikt pārcelts.

Pievieno komentāru

Izklaide