Liepājā līdzšinējo Stinšu svētku vietā notiks Ziemas festivāls

Liepājā līdzšinējo Stinšu svētku vietā norisināsies Ziemas festivāls, kas notiks 9.februārī un būs tematiski jauns pasākums, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas pārstāve Evita Enģele.

Festivāla moto ir "Māksla šķeļ ledu!". Tas notiks Juliannas pagalmā visas dienas garumā no plkst.11. līdz 18.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi Stinšu svētku, tostarp makšķerēšanas sacensību organizēšanā, pieņemts lēmums rīkot jauna formāta un koncepcijas svētkus, liekot uzsvaru uz cita veida aktivitātēm, skaidroja Enģele.

Svētku noskaņu veidos dažādas ielu mākslas performances, jautrību piešķirs loterijas un konkursi. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā būs arī publiskā slidotava, orientēšanās, svētku zupas gatavošana un degustācija, kā arī daudzas citas aktivitātes.

Ziemas festivālā uzstāsies mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kā arī grupa "Flame "The Rolltones"" un "Neon Saturdays", kā arī apmeklētājus priecēs mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur iedzīvotāji varēs iegādāties daudzveidīgu produkciju.

Festivāla galvenā norises vieta ir Juliannas pagalms, tomēr liela daļa aktivitāšu notiks arī apkārtējā teritorijā - "Gypsy Camp", Brīvzemnieku un Kuģinieku ielās, kā arī nelielā daļā Promenādes.

Lai pasākuma apmeklētāji varētu iegādāties daudzveidīga sortimenta pārtikas un nepārtikas produktus, tirgotāji aicināti pietiekties mājražotāju tirgum līdz 14.janvārim.

Pievieno komentāru

Izklaide