"Liepāja Lake Music" koncertos Liepājas ezerā šovasar uzstāsies populāri mākslinieki 2

Līdz ar ierobežojošo pasākumu mīkstināšanos attiecībā uz kultūras norišu iespējamību brīvdabā, arī 2020. gada vasarā turpināsies nu jau par tradīciju kļuvušie un klausītāju iemīļotie vasaras koncerti Liepājas ezerā uz ūdens  - “Liepaja Lake Music”.

Jūlija un augusta mēnešos uz peldošas skatuves mūzikas mīļotājiem tiks piedāvātas astoņas, stilistiski dažādas koncertprogrammas, piedaloties pašmāju popularitāti un atzinību guvušiem māksliniekiem, tostarp – Mārcim Auziņam, Vestardam Šimkum, Aminatai, grupām “Saldās sejas”, “Keksi”, “Latvian Blues Band”, kā arī Liepājas jaunajiem mūziķiem – Mikam Akotam, Jānim Narkevicam un Edgaram Jānim Kārkliņam, informē SIA “Liepaja music” sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.

“Liepaja Lake Music” koncertciklu ideja tapusi pirms dažiem gadiem, kad, apvienojoties entuziastisku un profesionālu mūziķu un pasākumu organizētāju domubiedriem, Liepājā tika aizsākta vēl nebijusi muzikālā tradīcija: gada saulainākajā laikā klausītājiem un īstiem labas mūzikas cienītājiem piedāvāt koncertus ezerā uz ūdens, visas vasaras sezonas garumā.

“Arī šogad, plānojot piedāvājumu un domājot par mūsu klausītājiem un “Liepaja Lake Music” 2020. gada sezonas mūzikas žanru daudzveidību, esam uzrunājuši lieliskus mūziķus, kuri priecēs ikvienu Lake Music klausītāju! Mums ir milzīgs prieks arī par to, ka pamazām mīkstinoties kultūras pasākumu ierobežojošo noteikumu ietvaram, mums tiešām ir šī iespēja projekta ieceri realizēt, piedāvājot klausītājiem koncertus klātienē, neierastā formātā un sniedzot iespēju baudīt lielisku atmosfēru. Mēs ticam, ka 2020. gada Lake Music programma būs īpaša ne tikai klausītājiem, bet arī pašiem māksliniekiem, kuriem tik ilgi dzīvo koncertu sniegšana ir bijusi pilnīgi vai daļēji neiespējama.”, komentē “Liepaja Lake Music” projekta vadītāja Irita Kalēja.

“Liepaja Lake Music” 2020. gada sezonas koncerti norisināsies svētdienu un trešdienu vakaros plkst. 20.00 vai 21.00, iesākoties nedaudz pirms saulrieta. Pasākumu apmeklētāji ūdens ceļu no krasta uz peldošo skatuvi ezerā mēros ar katamarānu, laivu vai plostu, tādejādi pasākuma piedzīvojumam piešķirot vēl lielāku piedzīvojuma un patiesa notikuma garšu.

2020. gada “Liepāja Lake Music” sezonas atklāšana norisināsies svētdienā, 5. jūlijā, uzstājoties latviešu ģitāristam, komponistam un aranžētājam Mārcim Auziņam. 19. un 29. jūlija koncertos klausītājus priecēs jaunie un daudzsološie Liepājas mūziķi – Jānis Narkevics un Edgars Jānis Kārkliņš, kā arī ģitārists Miks Akots. 2. augustā uz peldošās skatuves kāps pianists Vestards Šimkus, 9. augustā enerģijas un rokenrola pilnie “Keksi”, 16. augustā grupa “Saldās sejas”. 19. augusta vakarā Liepājas ezera viļņos dzirdēsim pārsteidzošo un krāsaino Aminatu, savukārt 2020. gada “Liepāja Lake Music” sezonas noslēgums gaidāms kopā ar “Latvian Blues Band” mūziķiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Agave

Skaisti! Tikai ne vārda, kur tieši. Liepājas ezers taču ir milzīgs. Vismaz virzienu varēja nosaukt!

pirms 7 mēnešiem, 2020.06.15 13:57

Kas par lielu ezeru

Ostas teritorijā pie tramvaj tilta

pirms 7 mēnešiem, 2020.06.20 21:38

Izklaide