Liepājā izskanēs koncertprogrammas "Pilsētas serenādes" pirmais koncerts

Liepājas pilsētas pašvaldība no 14. maija līdz 12. jūnijam iedzīvotājiem no saviem logiem un balkoniem piedāvās baudīt koncertprogrammu „Pilsētas serenādes”.

Koncerti norisināsies ceturtdienās un piektdienās, piecu nedēļu garumā desmit dažādos iekšpagalmos. Lai novērstu pulcēšanās iespējas, koncertu notikumu vietas publiski netiks izpaustas un pasākumu laikā drošību uzraudzīs Liepājas pilsētas pašvaldības policija, informē Liepājas pašvaldība.

Valstī noteiktie ierobežojumi ietekmē dažādas kultūras jomas, tajās strādājošos, kā arī kultūras baudītājus. „Ļoti nopietni un atbildīgi uztveram izsludināto ārkārtējo stāvokli un pulcēšanās ierobežojumus, vienlaicīgi vēlamies iespēju robežās palīdzēt mūziķiem, kā arī sniegt iespēju sasniegt klausītāju dzīvē. Savukārt liepājniekus lūgt iznākt uz saviem balkoniem vai plaši atvērt logus un ielaist dzīvokļos ne tikai pavasarīgo gaisu, bet arī skaistās melodijas,” par koncertprogrammu stāsta Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens.

Koncertprogrammā „Pilsētas serenādes” paredzēti kopskaitā 10 pārsteiguma koncerti, kas norisināsies 10 Liepājas daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos. Koncertos uzstāsies dažādi Liepājas mūziķi − Ivo Fomins, Uldis Marhilēvičs, Jānis Strazds, Andris Ērglis, Ainars Virga, Tabita Balode, Karina Tatarinova, Everita Pjata-Gertnere, Viktors Ellers, Normunds Kalniņš, Miks Akots, Kristens Kupčs u.c.

Koncertus no 14. maija līdz 10. jūnijam, katru ceturtdienu un piektdienu no pulksten 19.00 līdz 20.00 ikviens interesents varēs vērot arī interneta tiešraidēs Liepājas pašvaldības sociālo tīklu kontos. Pagalmu iedzīvotāji par koncerta norisi tiks informēti divas dienas pirms plānotās koncerta dienas.

Saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, Liepājas pašvaldības policija pasākuma vietās nodrošinās sabiedrisko kārtību un nepieļaus cilvēku pulcēšanos vienkopus, kā arī kontrolēs 2 metru distances ievērošanu.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un video uzņemšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Kultūras pārvaldes un pilsētas pašvaldības sociālo tīklu Facebook.com, Twitter.com, Youtube.com un Instagram.com kontos.

Lūdzam ņemt vērā, ka sliktu laikapstākļu dēļ koncerts var tikt pārcelts.

Pievieno komentāru

Izklaide