Laimē ielūgumu uz Annas Dribas debijas albuma prezentācijas koncertu Liepājā

Piedāvājam laimēt ielūgumu divām personām uz Annas Dribas debijas albuma prezentācijas koncertu "Es iemīlējos", kas svētdien, 8. novembrī, pulksten 18 notiks Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Līdz 6. novembra pulksten 9 jāsūta pareizā atbilde uz e-pastu uldis.dobelis@kursaslaiks.lv, atbildot uz jautājumu:

Kāds ir Annas Dribas mīļākais medus?
a) liepu
b) griķu
c) viršu

Konkursā būs viens uzvarētājs, kas saņems ielūgumu divām personām. Lūdzu norādiet arī savu tālruņa numuru! Ar uzvarētāju sazināsimies. Jau iepriekš paldies visiem par dalību!

Koncerta organizatori piedāvās krāšņu programmu, kura ir veltīta Annas Dribas debijas albūma izdošanai! Šovs būs veidots ar dzīvās mūzikas pavadošo sastāvu – “Imperial Band”, profesionāliem dejotājiem, dekorācijām, gaismām un krāšņiem tērpiem!

Galvenajās lomās: Apburošā dziedātāja, dejotāja un dziesmu autore Anna Dribas(vokāls), koncerta viesmākslinieks: Latviešu dziedātājs un policists – Nikolajs Puzikovs, Riču ģimenes talants – Agris Ričs (akustiskā ģitāra, vokāls)

Skanēs zelta dziesmas, kuras savu atsaucību jau ieņēma Latvijas Radio un Latvijas Sirdsdziesmas klausītāju sirdīs: ”Es iemīlējos”, “Mīļā mamma”, “Paldies tev draugs”, “Sapņu zeme”, kā arī jaunās kompozīcijas, kuras tika veidotas kopā ar armēņu, meksikāņu un lietuviešu autoriem. Koncerta repertuārā skanēs dziesmas latviešu, krievu un spāņu valodā.

Pievieno komentāru

Izklaide