Kurp doties? Nedēļas nogales pasākumi Liepājā un Lejaskurzemes novados

Piedāvājam nedēļas nogales pasākumu apkopojumu Liepājā un Lejaskurzemes novados.

Aizputē
Piektdien, 17. jūlijā, pulksten 20 ābeļdārzā, Saules ielā 4, vasaras koncertu ciklā “Pikniks ābeļdārzā” uzstāsies Tabita Balode. Pasākuma organizatori lūdz ievērot divu metru distanci vienam no otra, nedrūzmēties un līdzi paņemt pledu, uz kura sēdēt.  Ieeja – brīva.

Cīravā
Svētdien, 19. jūlijā, pulksten 15 “Alus dārzā” Mārtiņa Ruska koncerts. Apmeklētāji aicināti ierasties ar savu sēžamo. Organizatori lūdz ievērot divu metru distanci un nedrūzmēties. Ieeja – brīva.

Kalvenē
Sestdien, 18. jūlijā, no pulksten 12 līdz 14 pie pamatskolas vai lietus gadījumā kultūras namā bērnus vēlēsies satikt Vinnijs Pūks un viņa draugs dinozaurs. Būs balonu locīšana, lielie ziepju burbuļi un lielizmēra cirks. Pulksten 14 – koncerts “Mīlēt un nebaidīties”. Dziedās Santa Kasparsone un Ēriks Gruzniņš. Ieeja – brīva. 

Kazdangā
Sestdien, 18. jūlijā, pulksten 12 pie pils velo – foto orientēšanās. Komandā jābūt vismaz trīs dalībniekiem. Kopējais distances garums – aptuveni 20 kilometri. Apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus. Pieteikties var līdz piektdienai pulksten 20, zvanot vai rakstot sms uz tālruni 20127242. Nolikums pieejams muzejā vai Aizputes novada mājaslapā.

Liepājā
Piektdien, 17. jūlijā, pulksten 19 klubā “Fontaine Palace” rokgrupa “Colt”. Pārdošanā tikai simts biļetes.
Piektdien, 17. jūlijā, pulksten 19 koncertzālē “Lielais dzintars” operdīva Inese Galante klausītājus aicina uz sava jaunā projekta “Viva Latvija” pirmo koncertu.   Piedalīsies arī pianists Daumants Kalniņš, baleta solists, tenors Artjoms Safronovs un jaunais baritons Daniils Kuzmins. Koncerts būs arī tiešraidē.
Piektdien, 17. jūlijā, pulksten 21 brīvdabas koncertzālē “Gypsy Cam” grupas “Lucky Hunter” koncerts.
Sestdien, 18. jūlijā, no pulksten 16 kultūras namā “Wiktorija” un tā pagalmā Salaspilī dzimušā festivāla “Kartupeļpalma” izbraukuma pasākums “Kartupeļpalma vējiem līdzi”. Piedalīsies Helēna Kozlova, Simons Krasts, Liepājas grupa “Harijs” un meiteņu grupas “Shishi” (Lietuva) un “Mirrored Lips” (Krievija), kā arī dīdžejs Uldis Rudaks.
Svētdien, 19. jūlijā, pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu rotaļu laukumā Bērnu rīts kopā ar ceļojošo leļļu teātri “Maska”.
Svētdien, 19. jūlijā, pulksten 20 ezerā, Vecā ostmala 29, koncerts “Liepāja Lake Music” kopā ar Jāni Narkevicu un Edgaru Jāni Kārkliņu.

Pievieno komentāru

Izklaide