Kurp doties? Cīravā svētki bērniem, Grobiņā Zentas dienas ceļojums

Piedāvājam nedēļas nogales pasākumu apkopojumu Liepājā un Lejaskurzemes novados.

Aizputē
Piektdien, 14. augustā, pulksten 20 ābeļdārzā, Saules ielā 4, vasaras koncertu ciklā “Pikniks ābeļdārzā” uzstāsies Mārtiņš Egliens un Dita Lūriņa. Ieeja – brīva. 

Cīravā
Sestdien, 15. augustā, pulksten 11 “Alus dārzā”, kas atrodas parkā aiz pieturas, pasākumā “Lieli vasaras prieki mazajiem” būs tikšanās ar Vinniju Pūku un profesoru Varavīksni. Radošajā darbnīcā varēs izgatavot noderīgas lietas skolai. Pašiem mazākajiem, kuri pasauli tik sāk iepazīt, būs iespēja rotaļāties krāsainu bumbiņu baseinā, kā arī darboties ar citām vecumam atbilstošām rotaļlietām. Cīravas pagasta pirmklasniekiem tiks pasniegtas mugursomas. Pulksten 13 sāksies lāzertaga piedzīvojums pa visu parku. 15 minūtes – divi eiro.

Grobiņā
Sestdien, 15. augustā, pulksten 19 Zentas Mauriņas piemiņas istabu dārzā Zentas dienas ceļojums cauri Latvijai un Francijai ar Liepājas teātra dziedošo aktrisi Everitu Pjatu-Gertneri un pianistu Normundu Kalniņu līdz Brazīlijai kinorežisora Bruno Aščuka filmā “Vārpa – Apsolītā zeme” par latviešu izceļotājiem 20. gadu sākumā.

Liepājā
Piektdien, 14. augustā, pulksten 19 brīvdabas koncertzālē “Gypsy Camp” LMO bigbends Jāņa Ivuškāna vadībā un grupa “Oranžās brīvdienas”.
Piektdien, 14. augustā, pulksten 20 klubā “Fontaine Palace” hip-hop dziedātāja Edavārdi koncerts.
Sestdien, 15. augustā. Pulksten 12 Leļļu teātrī izrāde “Lāča namiņš”.
Sestdien, 15. augustā, pulksten 19 brīvdabas koncertzālē “Gypsy Camp” grupas “Ministry of Echology” koncerts.
Svētdien, 16. augustā, pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu rotaļu laukumā Bērnu rītā pasākums “Lote glābj Bruno”.
Svētdien, 16. augustā, pulksten 17 Svētās Trīsvienības katedrālē ērģeļmūzikas koncertcikla “Mūzika dievnamam” septītais koncerts. Piedalīsies Baiba Betlere (ērģeles) un Vizma Zvaigzne (mecosoprāns).
Svētdien, 16. augustā, pulksten 19.30 Zirgu salā pie ezera iekāpšana ūdens transporta līdzekļos, lai koncertā “Liepāja Lake Music” klausītos grupu “Saldās sejas”.

Nīcas novadā
Sestdien, 15. augustā, pulksten 13 seno lietu sētā “Galdnieki” notiks kultūrvēsturisko tradīciju stiprinošs pasākums “Maza apstāšanās laika vidū”. Šogad pasākuma norisē piedalīsies un par lielisku gaisotni rūpēsies ne tikai darbīgie amatnieki un meistari, bet arī Nīcas un Rucavas etnogrāfiskie ansambļi, Nīcas mūzikas skolas audzēkņi, Rucavas lauku kapela “Paurupīte” kā arī dzejniece Dace Sadaka. Ikvienam, kam ir vēlme dalīties ar savām zināšanām, kuras pārmantotas no paaudzes paaudzē, ir kāds unikāls meistarstiķis, vai vienkārši vēlēšanās pasākuma apmeklējumam, jāzvana pa tālruni 26998159, vai jāraksta uz e-pastu ausmadzintare@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Izklaide