Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur svinēt Jāņus? Līgo pasākumi Liepājā un Lejaskurzemes novados! 1

Piedāvājam Līgo pasākumu apkopojumu Liepājā un Lejaskurzemes novados.

Augustē
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 15.30 laukumā pie bijušā “Elkuzemes” veikala Vaiņodes amatierteātris “Kuratieši” apvienojoties ar Skrundas novada pašdarbniekiem attēlos Līgo vakara izdarības komēdijā “Pārdotie svētki”. Pēc izrādes uz dejošanu un līdzi dziedāšanuj aicinās kapella “Paurupīte”. Būs Jāņu un Līgu sveikšana, siera un vietējo uzņēmēju dāvātā alus baudīšana.

Dunalkā
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 23 pagastā Līgo zaļumballe kopā ar grupu “Sporta ielas muzikanti”.

Durbē
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 14 pilskalnā ar Liepājas Tautas teātra izrādi “Sievu kari ar Belcebulu” sāksies “Līgo Durbē!”. Pulksten 16 – starts Līgo skrējienam. Pēc Līgo skrējiena alus kausu tukšošanas sacensības, umurkumurs, garākās un skaistākās Līgo bizes pīšana. Būs arī konkurss sievu un meitu nešana kalnā “Uznes mani Līgo pilskalnā”. Pulksten 22 – Līgo zaļumballe kopā ar grupu “Melnraksts”. Īsi pirms pirms pusnakts iekurs Līgo ugunskuru.   

Dunikā
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 21 Brūnu birzī pasākums “Līgosim kopā”.

Gramzdā
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 20 Mācītāju parkā “Gramzdas Nacionālais amatierteātris” aicina līgotājus uz Baibas Juknevičas izrādi “Vasaras neprāts”.

Pāvilostā
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 18 Upesmuižas parka estrādē ar Pāvilostas kultūras nama amatierteātra izrādi “Mūsu pokāls” sāksies Saulgriežu pasākums “Visi gaida Jāņu dienu”. Būs arī dziesmu un deju popūrijs “Jūrmalnieki priecājās Jānu dienu gaidīdami” kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīvu “Mārsils” un grupu “Acetons”. Ieeja – pret ziedojumiem. Pulksten 23 zaļumballē muzicēs grupa “Pa ceļam”.

Priekulē
Sestdien, 22. jūnijā, no pulksten 10 līdz 13 tirdzniecības laukumā notiks Zāļu dienas tirgus. Būs vizināšanās ar ponijiem un pajūgā, radošās darbnīcas un truši no Durbes novada saimniecības “Upmaļi”.
Sestdien, 22. jūnijā, pulksten 20 pie kultūras nama lugu “Meldermeitiņa Priekulē” izspēlēs vietējie un ārštata aktieri, dziesmas izdziedās “Zaļā galma kapela”, dejas izdejos vidējās paaudzes deju kolektīvs “Duvzare”. Pēc izrādes Jāņu svētku lielā loterija.

Kalētos
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 20.30 Līgo parkā pasākums “Lai līgojam, lai svinam!”. Piedalīsies etnomuzikoloģes un tradīciju zinātājas Igeta Gaiķe un Diāna Logina. Būs kopto sētu saimnieku, Līgu un Jāņu sumināšana, umurkumurs un Līgo vakara loterija. Zaļumballē spēlēs Andris Nierliņš no Talsiem.
 
Kalvenē

Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 20 Ābelnieku estrādē Kalvenes kultūras nama amatierteātra izrāde “No Jāņiem līdz Pēteriem”. Pēc izrādes zaļumballe kopā ar grupu “Neoplāns”.

Kazdangā
Svētdien, 23. jūnijā, no pulksten 9.30 ar jautrām dejām, lustīgām dziesmām un jestrām melodijām kazdandznieki kopā ar folkloras kopu “Zīle” un pūtēju orķestri “Kazdanga” ieskandinās Jāņus pagastā. Ielīgos un apciemos Bojas, SIA “Elpa”, Valatas daudzdzīvokļu mājas, Kazdangas daudzdzīvokļu mājas un pansionātu “Rokaiži”.

Liepājā
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 20.30 atpūtas parkā “Pērkone” Līgo svētki sāksies ar Liepājas Tautas teātra izrādi “Sievu kari ar Belcebulu”. Pulksten 22.40 – ugunskura iedegšana. No pulksten 23 līdz 4 – balle kopā ar grupu “Jūrkant”.

Rucavā
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 19.30 brīvdabas estrādē Līgo nakts zaļumballe. Priecēs Rucavas pašdarbnieku kolektīvi. Kopīgi tiks iedegts Jāņu ugunskurs. Par labu mūziku gādās grupa “Rēzus pozitīvs”.

Rudē
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 22 estrādē Līgo zaļumballe kopā ar ansambli “Tandēms trijatā”.

Vaiņodē

Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 18 stadionā ielīgos Līgo vakaru ar vietējā amatierteātra “Kuratieši” izrādi “Pārdotie svētki”. Pēc izrādes Līgu un Jāņu sveikšana, skaistāko pašdarināto sieviešu un vīriešu vainagu īpašnieku godināšana, skaistākā Līgotāja noformējuma izraudzīšana un apsveikšana.

Vībiņos
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 10 parkā ar pludmales volejbola sacensībām sāksies pasākums “Līgo Vībiņos”. Pulksten 12 – aktivitātes bērniem. Pulksten 14 – Jāņu un Līgu sveikšana, kapellas “Paurupīte” koncerts. Pulksten 22 – Līgo balle kopā ar Sandi Gravu.

Vecpilī
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 19 pie kultūras un atpūtas centra pasākumā “Līgo svētki Vecpilī” Vecpils amatierteātra un folkloras meiteņu pirmizrāde “Šedevrs”. Ap pulksten 22 sāksies zaļumballe kopā ar mūziķiem no grupas “Mājupceļš”.

Vērgalē
Svētdien, 23. jūnijā, pulksten 20 kultūras namā amatierteātra pirmizrāde “Tapiņa atgriešana”. Pulksten 21.30 muižas parkā kopīga Jāņu ugunskura iedegšana. Muižas laukumā Jāņu nakts zaļumballe kopā ar Vērgales muzikantiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pelēko vakaru aizvadot

Kā parasti klusu un vienveidīgi.

pirms 10 mēnešiem, 2019.06.23 13:10

Izklaide