Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur aiziet? Nedēļas nogalē Liepājā un Lejaskurzemes novados būs festivāli, pagastu svētki un koncerti 1

Piedāvājam nedēļas nogales pasākumu apkopojumu Liepājā un Lejaskurzemes novados. Būs gan festivāli, gan pagastu svētki un koncerti.

Apriķos
Sestdien, 3. augustā, no pulksten 20 pie muižas ar radošajām darbnīcām, piepūšamām atrakcijām, bufeti, baskāju taku muižas teritorijā sāksies Lažas pagasta svētki. Pulksten 21 – svētku atklāšana un aktiera Andra Bērziņa koncerts. No pulksten 22 līdz pusnaktij – “GoStation virtuālā realitāte”. Pulksten 22 – balle kopā ar grupu “Stendera ielas zēni”. Pulksten 1 – DJ [EX] Da Bass un Sergey Boytsov.

Durbē
Sestdien, 3. augustā, pulksten 12 pie kultūras nama tiks atklāts 5. starptautiskais amatierteātru festivāls “Plinķītis gurķos”. Pulksten 12.10 – Vērgales amatierteātris ar izrādi “Tapiņa atgriešanās”. Pulksten 13.15 – kultūras nama zālē Rundāles amatierteātris “Stella” ar izrādi ģimenēm ar bērniem “Kas to visu izdomāja?”. Pulksten 14.30 – Kretingales amatierteātris “Ciongs” ar izrādi “Viss, ko runājām, paliek starp mums”. Pulksten 15.45 – Durbes amatierteātris “Dīvatrons” ar izrādi “Da-Dah!”. Pulksten 16.40 – Skoldas amatierteātris ar izrādi “Viltīgā spēle”.

Grobiņā
Sestdien, 3. augustā, pulksten 14.45 centrā ar parādes braucienu jau piekto reizi notiks motofestivāls “Seeburg Bikerland”. Pulksten 16 – “Stuntfighters” motošovs. Pulksten 17.30 – motobraucēju aktivitātes un amerikāņu retro auto izstāde. Pulksten 19.30 – pilsdrupās grupa “Pienvedēju piedzīvojumi”. Pulksten 21.30 – diskotēka. Pulksten 23.59 – svētku salūts. Pulksten 0.15 – diskotēka. Pulksten 1 – nakts šovs. Ieeja vakara pasākumā – trīs eiro.

Liepājā
Piektdien, 2. augustā, pulksten 18.45 pludmalē uz festivāla “Summer Sound” galvenās skatuves Aija Andrejeva. Pulksten 20.15 – Chris Noah. Pulksten 21.45 – “The Tim”. Pulksten 23.30 – Dynoro. Pulksten 1.30 – Sigala. Pulksten 19.30 uz “Aldara” skatuves – “Atom”. Pulksten 21 – “Sub Scriptum”. Pulksten 22.30 – “The Sound Poets”. Pulksten 0.15 – “Labvēlīgais tips”. Pulksten 2.45 – “Kašpirovskio Dantys”.
Piektdien, 2. augustā, pulksten 19 koncertzālē “Lielais dzintars” festivāla “Liepājas vasara” koncerts “Vokālās kamermūzikas pērles”.
Piektdien, 2. augustā, pulksten 22 klubā “Fontaine Palace” dīdžeju nakts kopā ar dīdžeju Kuchieri.
Sestdien, 3. augustā, pulksten 17 pludmalē uz festivāla “Summer Sound” galvenās skatuves “Red Bull Avio”. Pulksten 19.15 – Jānis Stībelis. Pulksten 20.45 – “Very Cool People”, Ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa. Pulksten 22.30 – “Bermundu divstūris”. Pulksten 0.30 – “Gogol Bordello”. Pulksten 11uz “Aldara” skatuves - “Pop Rok skola”. Pulksten 12.45 – Mārtiņš Dambis. Pulksten 14.15 – “Rahu The Fool”. Pulksten 17.15 – “Jauti”. Pulksten 18.45 – “Double Faced Eels”. Pulksten 20.15 – “Laika suns”. Pulksten 21.45 – “Carnival Youth”. Pulksten 23.30 – “Laime pilnīga”. Pulksten 2.15 – Ansis.
Sestdien, 3. augustā, pulksten 22 klubā “Fontaine Palace” pasākums “Rammstein Warm Up Party”.

Priekulē
Piektdien, 2. augustā, pulksten 20.30 kultūras namā Ikara svētku ieskaņā Latvijas bērnu mākslas skolu izstādes "Priekules Ikars" atklāšana. Pulksten 21 brīvdabas koncerts kopā ar grupu "Līvi".
Sakā
Piektdien, 2. augustā, pulksten 20 Pagasta mājas pagalmā ar Vērgales amatierteātra izrādi “Tapiņa atgriešanās” sāksies Sakas pagasta svētki. Pēc izrādes Zaļumballe kopā ar Ainaru Dūdiņu un Arti Arāju. Ieeja – brīva. 

Vaiņodē
Sestdien, 3. augustā, pulksten 11 laukumā pie Senlietu krātuves Jautrais vasaras pasākums kopā ar muzikantu Gundaru Plānicu, Vaiņodes un Skrundas pašdarbnieku kolektīva teātra izrādi “Pārdotie smiekli”. Pēc izrādes notiks konkursa “Vaiņodes novada sakoptākās sētas 2019” uzvarētāju apbalvošana. Senlietu krātuvē būs iespēja iepazīties ar Rutas Legzdiņas radošo darbu un kolekcionāra Viestura Legzdiņa Mērkaķīšu izstādi.

Ziemupē
Piektdien, 2. augustā, pulksten 18 jūrmalā vokālās studijas “Tev un man” audzēkņu un studijas vadītājas Igetas Gaiķes koncerts “Saule brida jūriņā”. Ieeja – brīva.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aleksandrs Bendiks

Tam, kurš šodien lasa šo liecību, vajadzētu svinēt kopā ar mani un manu ģimeni, jo tas visiem sākās kā joks, un daži teica, ka tas nav iespējams. Mani sauc Aleksandrs Bendiks, es esmu no Rīgas, bet kopā ar sievu pārcēlos uz Beļģiju. Esmu laimīgi precējusies ar diviem bērniem un skaistu sievu. Kaut kas briesmīgs notika ar manu ģimeni, es pazaudēju darbu un sieva aizgāja no mājas, jo es nevarēju parūpēties par sevi un ģimeni. viņai un maniem bērniem tajā laikā. Man izdevās deviņus gadus, neviena sieva mani neatbalstīja, lai labi rūpētos par bērniem. Es cenšos nosūtīt testa ziņojumu sievai, bet viņa neļauj man ar viņu runāt. Es cenšos aprunāties ar viņas draugu un viņas ģimeni, bet es joprojām zinu, ka kāds varētu man palīdzēt, un es vēlāk esmu nosūtījis pieprasījumu tik daudziem uzņēmumiem, bet tik un tā nezvanu man, līdz pienāk kāda uzticīga diena, kuru es nekad savā dzīvē neaizmirsīšu . Kad es satiku vecu draugu, kuram es izskaidroju visas savas grūtības, un viņš man pastāstīja par lielisku cilvēku, kurš viņam palīdzēja iegūt labu darbu Coca cola uzņēmumā, un viņš man teica, ka tas ir rutīnas šarms, bet es esmu cilvēks, kurš nekad tic pareizrakstībai, bet es nolēmu to izmēģināt, un es ar viņu sazinājos, izmantojot doctorosagiede75@gmail.com. Viņš mani pamācīja un parādīja, kā rīkoties šajās trīs burvestības palaišanas dienās. Es sekoju visiem norādījumiem un daru to, ko viņš man lūdza darīt labi. Drosagiede pārliecinieties, ka viss noritēja labi, un mana sieva mani atkal redzēs pēc brīnišķīgā darba Drosagiede. Mana sieva man piezvanīja ar nezināmu numuru un atvainojās, un viņa man teica, ka viņa patiešām man pietrūkst, un mūsu bērni un mana sieva nāk mājās. Un pēc divām dienām uzņēmums, kas man nosūtīja pateicības vēstuli, sauca, tagad es esmu piemērs uzņēmuma vadītājam šeit, ASV. Es iesaku, ja rodas kādas problēmas, nosūtiet ziņojumu uz šo e-pastu: doctorosagiede75@gmail.com vai whatsapp +2349014523836, un jūs iegūsit vislabāko rezultātu. Uztveriet lietas kā pašsaprotamas, un tas jums tiks atņemts. ES tev novēlu visu to labāko.

pirms 6 mēnešiem, 2019.08.09 01:19

Izklaide