Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur aiziet? Lejaskurzemes novados Ziemassvētku balles; Liepājā "Līvu" īpašais ziemas koncerts

Piedāvājam pasākumu apkopojumu Liepājā un Lejaskurzemes novados Ziemassvētkos un nedēļas nogalē

Bārtā
Piektdien, 27. decembrī, pulksten 21.30 kultūras namā Vecgada balle kopā ar grupu "Čirkainie". Ieeja - trīs eiro.

Bunkā
Trešdien, 25. decembrī, pulksten 21 kultūras namā Ziemassvētku balle kopā ar grupu "Sapņu pietura".

Dunalkā
Piektdien, 27. decembrī, pulksten 17 kultūras namā tikšanās ar Ziemassvētku vecīti un rūķiem pagasta pirmsskolas bērniem un vecākiem.

Priekulē
Piektdien, 27. decembrī, pulkste 17 sociālā atbalsta centrā, Ķieģeļu ielā 7, pasākums senioriem “Neesi viens pats mājās”.

Kalētos
Trešdien, 25. decembrī, pulksten 21.30 tautas namā svētku balle "Priecīgus Ziemassvētkus!". Varēs ballēties kopā ar mūziķi Ēriku Budēvicu no "Hameleoniem" un šarmanto Indru Railu. Ieeja - trīs eiro.

Liepājā
Trešdien, 25. decembrī, pulksten 18 koncertzālē "Lielais dzintars" svētku koncertprogrammā “Sinatra Ziemassvētkos” leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras Ziemassvētku repertuāru izpildīs Daumants Kalniņš un Jelgavas Bigbends Raita Ašmaņa vadībā.
Ceturtdien, 26. decembrī, pulksten 18 radošajā telpā "Austras istaba" dziesminieka Haralda Sīmaņa koncerts.
Ceturtdien, 26. decembrī, pulksten 18 koncertzālē "Lielais dzintars" “Tautumeitas” ,Jānis Aišpurs, Laima Jansone un izcili mūziķi Ziemassvētku koncertā.
Piektdien, 27. decembrī, pulksten 23 klubā “Fontaine Palace” Itālijas rokgrupa “Artichokes”.
Sestdien, 28. decembrī, pulksten 12 Leļļu teātrī izrāde “Rūķīši un Mežavecis”.
Sestdien, 28. decembrī, pulksten 23 klubā “Fontaine Palace” grupa “Stendera ielas zēni”.
Svētdien, 29. decembrī, pulksten 12 Leļļu teātrī izrāde “Baltā trusīša pasaka”.
Svētdien, 29. decembrī, pulksten 14 Olimpiskā centra Rožu zālē grupas “Līvi” koncerts “Svētki ziemā”.
Svētdien, 29. decembrī, pulksten 16 viesnīcas “Promenade Hotel” Hika zālē koncertcikla “Iededz gaismu” koncerts “Gadumijas salonmūzika” ar čellistu Ivaru Bezprozvanovu un pianistu, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesoru Aldi Liepiņu.
Svētdien, 29. decembrī, pulksten 18 koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājas simfoniskā orķestra Vecgada koncerts. 

Otaņķos
Ceturtdien, 26.decembrī, pulksten 14 Otaņķu tautas namā notiks Ziemassvētku pasākums “Baltā lāča Ziemassvētki” Otaņķu un Nīcas pirmsskolas vecuma bērniem.

Vaiņodē
Trešdien, 25. decembrī, pulksten 12 kultūras namā Ziemassvētku eglīte Vaiņodes novada mazuļiem.
Piektdien, 27. decembrī, pulksten 18 kultūras namā Vaiņodes novada pašvaldība ielūdz uz Vecgada pasākumu “Viena skaista mirkļa dēļ…”. Koncertēs aktieris un dziesminieks Varis Vētra.

Vecpilī
Piektdien, 27. decembrī, pulksten 19 kultūras un atpūtas centrā tikšanās ar Ziemassvētku vecīti un rūķiem pagasta pirmsskolas bērniem un vecākiem.

Pievieno komentāru

Izklaide