Kaķis sargā saimnieku pret visu ļauno, uzskata ezoterikas piekritēji 2

Kaķi ir vieni no maģiskākajiem dzīvniekiem uz šīs planētas, tāpēc mums jāsaprot: ja kaķis trinas gar kājām tas nenozīmē tikai to, ka mincim sakārojies ko gardu, bet arī to, ka tas dalās savā maģiskajā un astrālajā spēkā, uzskata ezoteriķi.

Tas, kurš šādā brīdī atgrūž kaķi, sakot, lai liek mierā un iet projām, vienkārši bloķē šo pozitīvo enerģiju, kuru kaķis centās sniegt. Iespējams, nākamreiz kaķis vairs negribēs dalīties ar tevi savā astrālajā spēka laukā.

Kaķis ne tikai aizsargā māju pret ļauniem gariem, bet arī no negatīvās enerģijas, kas jau bijusi šajā mājā, pirms kaķis kļuva par tavas ģimenes locekli. Tas ir īpaši svarīgi, ja pārcelies uz jaunu dzīvesvietu, kas piederēja citiem cilvēkiem, vai kur noticis kaut kas slikts.

Ļauni gari un spoki
Kad kaķis mājās sajūt kāda gara klātbūtni, pirmais, ko tas dara – seko tam, lai saprastu “ciemiņa” nodomus. Lai pārliecinātos, ka šī astrālā būtne neapdraudēs tavu teritoriju, kaķis dara visu iespējamo, lai to izdzītu ar savu enerģētisko spēku!

Ja tas neizdodas, kaķis notver svešo ienācēju savā enerģētiskajā laukā un izved no mājas. Tāpēc pievērs uzmanību sava kaķa uzvedībai un vēro, lai tas vienmēr neatgriežas vienā un tai pašā mājas vietā, sasprindzis un kaujiniecisks, acīmredzot saskatīdams kaut ko cilvēka acij neredzamu.

Lai palīdzētu mīlulim atbrīvot māju no ļauniem gariem, nolasi lūgšanu vai veic attīrošu rituālu. Kaķa astrālais lauks ir tik liels, ka tas var viegli izsekot jebkuru negatīvu būtību. Šī iemesla dēļ cilvēki, kas sazinās ar gariem, neļauj kaķim atrasties istabā, kur notiek spiritisks seanss. Kaķis var nobiedēt astrālās būtnes. Tomēr dažos gadījumos kaķu klātbūtne maģiskos rituālos ir pat vēlama.

Ļauna acs un lāsts
Kaķa klātbūtne tāpat aizsargā pret ļaunu aci un lāstu. Bet, lai pasargātos no lāsta vai runājot ar cilvēku, par kura nolūku tīrību neesi pārliecināts, rokas jātur uz kaķa: ar kreiso roku glāstot tā kaklu, bet ar labu – asti, tādējādi nokļūstot pilnā kontaktā ar dzīvnieku.

Jūsu enerģētiskie lauki apvienosies vienā spēka laukā, kas pasargās pat pret spēcīgiem uzbrukumiem.

Tā kā kaķi ir kosmiskās enerģijas vadītāji, tie spēj mājās ienest pozitīvu enerģiju, kas veicinās visas ģimenes labklājību un uzplaukumu, atgādina ezoterikas cienītāji.

Avots: Esotericblog

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jautājums.

Tad kāpec mana kaimiņiene,kurai ir kaķis,dzer līdz baltajām pelītē un neturās nevienā darba vietā?

pirms 2 gadiem, 2018.10.18 19:24

jancis

Atbilde :
Nekas ļauns ar kaimiņieni nav noticis, un varbūt tas ir kaķa nopelns?

pirms 2 gadiem, 2018.10.18 20:07

Izklaide