Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Guntars Račs jau otro reizi pārceļ pilnībā izpārdotu jubilejas koncertu

28. martā “Liepājas Olimpiskā centra” arēnā bija paredzēts dzejnieka un mūziķa Guntara Rača 55 gadu jubilejas koncerts. Visas biļetes uz koncertu bija izpārdotas jau krietnu laiku pirms koncerta norises datuma, bet sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, koncerts tika pārcelts uz šī gada 14. augustu. Taču arī tagad, iepazīstoties ar Latvijā noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem telpās un ņemot vērā arī distancēšanās nosacījumus, koncerts ar 2000 klausītājiem augustā notikt nevar. Tāpēc pieņemts lēmums pārcelt koncertu vēlreiz, šoreiz uz 2021. gada 24. aprīli, kad, cerams, vienā telpā varēs pulcēties iepriekš norādītais klausītāju skaits. Organizatori ļoti atvainojas klausītājiem par sagādātajām neērtībām un atgādina, ka visas iegādātās biļetes būs derīgas jaunajā datumā, informē MicRec.

Jubilejas koncertā bija paredzēta grupu “bet bet” un “Saldās sejas”, kā arī grupas “Liepājas brāļi” dalībnieku Ivo Fomina, Igo, Ainara Virgas, Gunta Vieta, Andra Alviķa un Ulda Marhileviča uzstāšanās.  Labā ziņa ir, ka visi dalībnieki ir jau rezervējuši arī jauno datumu un solījušies nepievilt klausītājus.

Guntars Račs: “Man ir ļoti nepatīkami vēlreiz pārcelt koncerta datumu, bet nav nekā, ko es citu pašlaik varētu darīt. Ļoti atvainojos savas dzimtās pilsētas klausītājiem. Man tik ļoti gribējās ar jums tikties un sagatavotā programma “Liepājnieku dziesmas” bija veidota domājot tieši par jums. Bet mums nākas ievērot visus valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Tie ir dramatiski skāruši visu koncertu industriju kopumā. Visus bez izņēmuma.  Pats pēdējo reizi kāpu uz skatuves 6. martā un kopš tā laika uzstāties, ievērojot visus piesardzības nosacījumus, nav bijis iespējams. Pavisam ierobežotam skaitam klausītāju ar grupu “Saldās sejas” Liepājā sniegsim priekšnesumu 16. augustā, uzstājoties uz plosta “Liepāja Lake Music” ietvaros.  Es jūs visus ļoti mīlu un gaidu iespēju uzstāties, iegriežot visas pogas uz “pilnu klapi”, jo tikai tad tā pa īstam sāk skanēt liepājnieku dziesmas.”

Pievieno komentāru

Izklaide