Grupa "Sub Scriptum" atvainojas saviem faniem par Liepājas kluba "Wiktorija" neprofesionālo rīcību, bez pamatojuma atceļot koncertu

Grupas SUB SCRIPTUM menedžments šopiektdien, 14. februārī, pulksten 15:46 no kluba KN WIKTORIJA saņēma ziņu, ka 15. februārī paredzētais koncerts bez saprotama pamatojuma tiek vienpersoniski atcelts. Grupas SUB SCRIPTUM menedžeris Aldis Hofmanis  asi nosoda šādu neprofesionālu KN WIKTORIJA vadības rīcību un piebilst: “Savā vairāk 25 gadu mūzikas biznesa pieredzē neatceros gadījumu, kad kāds klubs vai koncertu organizētājs būtu rīkojies tik klaji neprofesionāli un negodprātīgi pret mūziķiem un saviem apmeklētājiem, bez būtiska pamatojuma atceļot koncertu iepriekšējā dienā! Mēs aicinām  citus mūziķus nosodīt šādu rīcību un izvairīties no sadarbības ar šādu klaji neprofesionālu un jebkādu mūzikas biznesa loģiku ignorējošu koncertvietu.”

Savukārt grupas solists ir vīlies, ka SUB SCRIPTUM fani Liepājā nesagaidīs rītdien plānoto koncertu un sola, ka grupa līdz maijam noteikti atradīs iespēju iepriecināt Liepājas fanus: “Mēs nesaprotam, kā var iepriekšējā dienā bez pamatojuma atcelt koncertu! Tā   ir necieņa pret grupu, pret grupas faniem, galu galā, arī pret Liepājniekiem. Mēs noteikti šo muļķīgo rīcību labosim un pavisam drīz būsim Liepājā ar koncertu!”  

Jau iepriekš tika ziņots, ka grupa SUB SCRIPTUM 7. februārī izdeva singlu KĀDĀ KRĀSĀ un dziesmas videoklipu (ej.uz/KADAKRASA)  no pavasarī gaidāmā grupas debijas albuma “21.gs mode” un izsludināja klubu tūri, kuras 3 koncerti jau notika 7. februārī.

07.02     21:00 Ledus skulptūru festivāls, Jelgava
    23:30 Latvijas 1. rockkafejnīca, Rīga
    03:00 Mākslas Akadēmijas karnevāls
15.02     21:00 kn Wiktorija, Liepāja - ATCELTS
21.02     Studentu pasākumā EKA STAR, Studio 69
22.02     22:00 Limbizkvīts, Limbaži
07.03     22:00 Melno cepurīšu balerija, Jelgava.

Pievieno komentāru

Izklaide