FOTO: Liepājā svin Ziemas festivālu

Sestdien visas dienas garumā Juliannas pagalmā liepājnieki un pilsētas viesi svinēja Ziemas festivālu. Gan lielus, gan mazus patīkami pārsteidza svētku daudzveidīgā programma – varēja piedalīties dažādās aktivitātēs un lieliski atpūsties.

Apmeklētājus izklaidēja mūsdienīga un vēju pilsētai piemērota muzikālā programma visām gaumēm. Dienas laikā tika izspēlētas dažādas aktivitātes un konkursi, kā arī notika svētku loterija. Izaicinoša bija aktivitāte “No kā izkūst ledus?”, kurā dalībniekiem ar piedāvātajiem rekvizītiem nācās “kausēt ledu”, lai tiktu pie iesaldētajām dāvanām. Konkursa “Ziemas skaņas” laikā pianisti demonstrēja savas dotības un atklāja mākslas spējas ziemas apstākļos. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēja radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā bija arī publiskā slidotava un orientēšanās, kā arī neatņemama festivāla sastāvdaļa – svētku zupas gatavošana un degustācija, informē Liepājas pašvaldība.

Apmeklētājus priecēja mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur ikviens varēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Bija pieejami bioloģiskas izcelsmes garšaugu maisījumi, dažādi konditorejas izstrādājumi, mājas vīni, smiltsērkšķu un bišu medus produkti, mājās gatavoti sieri, gaļas izstrādājumi, svaigi ceptas pankūkas, virtuļi un citi produkti. Pasākumā tika gatavotas dažāda veida zivis, apmeklētāji varēja baudīt dažādus saldumus un baudīt citus gardumus.

Pievieno komentāru

Izklaide