Festivāls "Summer Sound" nākamvasar Liepājā notiks augusta sākumā

Festivāls "Summer Sound" nākamvasar Liepājā norisināsies 2.augustā un 3.augustā, bet martā pirmo reizi festivāla vēsturē tiks rīkots vienas nakts pasākums Rīgā, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Alise Pabērza.

Nākamā gada vasara būs jau devītā reize, kad festivāla "Summer Sound" apmeklētāji tiks aicināti baudīt mūziku un mākslu Liepājas pludmalē.

Savukārt 9.martā Rīgas Sporta manēžā notiks festivāla rīkots vienas nakts pasākums Rīgā "Summer Sound Spring Session", kurā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas dīdžejs Tujamo, Latvijā populārā grupa "Bermudu divstūris" un dīdžejs Toms Grēviņš.

Festivāla direktors Uldis Pabērzis stāstīja, ka šā gada vasara bija piesātināta ar daudz un dažādiem pasākumiem. Lai šīs brīnišķīgās vasaras noskaņa vēl mazliet paturpinātos un tā ievadītu arī 2019.gada vasaras sajūtu, festivāla rīkotāji ieplānojuši pavasara pasākumu Rīgā, kas ļaus gan atsaukt atmiņā labākos mirkļus no šīs vasaras, gan būs kā ieskaņas pasākums nākamā gada lielākajam pludmales pasākumam Liepājā "Summer Sound".

Biļetes iepriekšpārdošanā uz Liepājas pludmales festivālu "Summer Sound" un pavasarī gaidāmo pasākumu "Summer Sound Spring Session" var iegādāties "summersound.lv" un visās "Biļešu serviss" kasēs Latvijā.

Pievieno komentāru

Izklaide