Atklās Liepājas boulinga klubu

Piektdien, 26. oktobrī, pulksten 18 Liepājas atpūtas un izklaides centrā „Dzintara boulings” oficiāli tiks atklāta jaundibinātā biedrība „Liepājas boulinga klubs”.

Biedrības dibināšana ir vēl viens no pasākumiem, kas iezīmē atpūtas un izklaides centra „Dzintara boulings” 15. gadskārtu. Jau minēts, ka līdz šim realizēts pārbūves process atpūtas centra otrajā stāvā, izveidojot jaunu ēdināšanas zīmolu „Strike Pizza”. Tāpat pavasarī remonta pārvērtības piedzīvos „Dzintara boulinga” pirmais stāvs.

Apvienojot idejas, vēlmes un saredzot sporta attīstības iespējas nākotnē, vairāki Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri, kuriem boulings ir sirdslieta, dažiem arī sporta līmenī, nolēma dibināt biedrību, kurā galvenokārt boulings kā sporta veids tiks attīstīts jaunā līmenī. Kā prioritāros uzdevumus dibinātāji min izglītošanos, lai vietējie pilsētas boulinga entuziasti varētu pilnībā izprast visu boulinga sporta veida teoriju. Mērķis ir nodrošināt sertificētus speciālistus, kuri spētu izstrādāt treniņu metodiku, lai atvērtu Liepājā boulinga skolu. Otrs prioritārais mērķis ir attīstīt sporta klubu, lai vietējie sportisti, kuri gadiem ir piedalījušies vietējā Liepājas boulinga čempionātā, varētu piedalīties un pārstāvēt mūsu pilsētu reģionālajās un starptautiskajās boulinga sacensībās.

Tāpat jāpiemin, ka Liepājas boulinga kluba atklāšanas ietvaros norisināsies boulinga entuziastu ilgi gaidītais komandu boulinga turnīrs. Godinot kluba izveidi, dalību atkal pieteikuši kaimiņzemes boulinga pārstāvji no Klaipēdas un ir jau iesāktas sarunas par pilotprojekta „Klaipēdas-Liepājas boulinga līga” izveidi. Tāpat skatītājiem interesanti būs vērot mūsu pilsētas sportistu kolektīvo sacenšanos savā starpā.

Visi interesenti aicināti uz Liepājas boulinga kluba oficiālo atklāšanu un atraktīvo komandu turnīru šo piektdien, 26. oktobrī pulksten 18:00 atpūtas un izklaides centrā „Dzintara boulings”, Liepājā, Peldu ielā 66.

Pievieno komentāru

Izklaide