Ar grupu "Credo" un Jelgavas bigbendu atzīmēs Latvijas dzimšanas dienu

17. novembrī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus, apmeklējot Jelgavas bigbenda un leģendārās grupas “Credo” koncertprogrammu pie galdiņiem „Daudz laimes, Latvija!”. Svētku atmosfēru ar krāšņiem tērpiem un eleganci papildinās sporta deju centra "Lesto" deju priekšnesumi, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Puiga.

Dāmas un kungi, jaunkundzes un jaunskungi - spodriniet kurpes un gatavojiet smalkākos balles tērpus,  jo ir pienācis laiks kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt īpašu noskaņu vakaru, sagaidot Latvijas simtgadi balles deju mūzikas pavadībā un Latvijas dzimšanas dienas gaidīšanas noskaņās. Biedrības nams šoreiz balles apmeklētājiem sniedz iespēju atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu kopā ar Jelgavas bigbendu mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Raita Ašmaņa vadībā un latviešu estrādes mākslinieku grupu “CREDO”, kurā muzicē Guntis Veits (solists, ģitārists), Aivars Vīksna (solists, basģitārists), Gundars Lintiņš (sitaminstrumentālists) un Guntars Endzelis (solists, ģitārists).

Jelgavas bigbends izpildīs populārākās dziesmas no latviešu un pasaules mūzikas repertuāra, balles viesiem ļaujot griezties jautrā dejas taktī. Koncertprogrammā būs dzirdamas arī klasiskā džeza, kā arī skaistākās blūza mūzikas kompozīcijas.

 Jelgavas bigbends regulāri uzstājies dažādās Latvijas pilsētās, kā arī sniedzis neskaitāmus koncertus Francijā, Vācijā, Itālijā, Čehijā, Meksikā, Brazīlijā un citās valstīs. Tāpat Bigbends vairākkārt uzstājies arī dažādās televīzijas pārraidēs un populārākajos izklaides šovos, un ne reizi vien ieguvis godalgas starptautiskos džeza konkursos.

Par godu valsts svētkiem, “Credo” izpildīs daudzveidīgu koncertprogramu, kurā būs iekļautas klausītājiem zināmās, laika pārbaudi izturējušās un tik ļoti iemīļotās dziesmas no grupas muzikālo gaitu sākuma, 90. gadiem, kā “Ziņģe par bailēm”,  “Meitene ar kallu ziediem”, “Kad nekas nav palicis tevī”, “Neko nevar skaidri zināt”, “Tur aiz mākoņiem ir saule” un citas dziesmas, kas tapušas samērā nesen un veltītas Latvijas dzimšanas dienai.

Ar elegantu šarmu un gracioziem priekšnesumiem uzstāsies Liepājas sporta deju centra "Lesto" dejotāji, kuru izpildījumā redzēsim neatkārtojamo Vīnes valsi un temperamentīgās Latīņamerikas dejas.

Vakara gaitā, pie elegantajām dīvām, sagaidot Latvijas simtgadi, balles apmeklētājiem būs iespēja pagatavot savu īpašo šokolādes laimes monētu “Latvijai 100”. Par laimes monētu tā kļūst tikai pēc tam, kad būsiet tajā ielikuši savus labos vārdus un novēlējumus Latvijai dzimšanas dienā.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī.

Pievieno komentāru

Izklaide