Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz Saulgriežu dziesmu vakaru Namīnā

Ttrešdien, 19. jūnijā, pulksten 18 folkloras centrā “Namīns” (Liepājā, Bāriņu ielā 32) Austrasbērni aicina uz Saulgriežu dziesmu vakaru, lai kopā ieskandinātu skaistākās līgotnes. Ieeja par ziedojumiem.

Dziesmu vakaru iniciatore Inese Muižniece aicina: “Vasaras Saulgriežu laikā mēs skandinām “Līgo!” - lai top viss labais mums katram, mūsu cilvēkiem un mūsu zemei! Tāpat kā augiem šajā laikā piemīt īpaši dziedinošs spēks, tā arī ikvienam mūsu pateiktajam un izdziedātajam vārdam. Sanāksim kopā, lai atcerētos jau zināmās un apgūtu atkal jaunas Līgo dziesmas.”

Dziesmu vārdi būs pieejami, ikviens pēc savām spējām un vēlmēm varēs dziedāt līdzi. Aicināti arī ģitāristi un koklētāji, kas vēlas apgūt dažādas līgo dziesmas – būs pieejami arī dziesmu akordi. Repertuārā gaidāmas dažādas līgotnes un Saules dziesmas, iedvesmas avoti – grāmatas “Spēka dziesmas”, Austras Pumpures, Ivetas un Vidvuda Medeņu, kā arī folkloras kopas “Laiva” un Andas Ābeles dziedātās latviešu tautasdziesmas.

Ieeja par ziedojumiem patīkamai kopā būšanai – zāļu tēja vai kāds eiro dziesmu vakaru veiksmīgai norisei.

Pievieno komentāru

Izklaide