Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties "Liepājas velo ziemā 2019" un ķert ziemīgus kadrus

Jau otro gadu biedrība “Velo-Redele” organizē arī ziemas izaicinājumu velosipēdistiem: “Liepājas velo ziema 2019”, kurš notiks no 1.novembra līdz 1.martam, informē Mārtiņš Zālītis, biedrības "Velo-Redele" projektu vadītājs.

„Šīs ziemas divriteņu sezonas moto ir: „Ziema ir tikai gadalaiks, nekas vairāk – ņem un brauc ar divriteni”. Un ne par velti esam šo tekstu izvēlējušies – tas pilnībā atbilst īstenībai, īpaši, ja ņem vērā to, ka pie mums ziemas vairs nav ļoti bargas. Mārtiņš rezumē, ka pagājušogad ziemas izaicinājumā bija dalībnieki, kas nobrauca pat 4 tūkstošus km – tātad var braukt. Ziemas izaicinājumā pats galvenais ir veikto km daudzums, taču šogad ir nelielas izmaiņas, varēs saņemt papildus km klāt pie nobrauktajiem, ja tiks izpildīti uzdevumi, kā arī sagaidām interesantus foto nominācijā „ziemīgākais velobraucējs” – laužam stereotipus! Divritenis + ziema=forši. Cenšamies papildināt pasākumus ar kaut ko jaunu. Nav viegli izdomāt ko foršu dalībniekiem un vienlaikus arī viegli apkopojamu organizētājiem – bet katru gadu mums tas tomēr izdodas – smaida Mārtiņš.

„Liepājas velo ziema 2019” pēc Velo vasaras ir ziemas sezonas pasākums. Ne visi divriteņus noliek ziemas „guļā”, daudzi izmanto šo labāko transporta veidu ikdienai, kas sniedz lielisku pārvietošanās brīvību ikdienā pilsētā.

Pasākumam esam piesaistījuši jaunus atbalstītājus, kas parūpēsies par interesantām un lieliskām balvām. Ieguldīju lielu darbu, lai noorganizētu šo pasākumu – saka Mārtiņš, bet kopējās lietas labā tas ir to vērts. Noteikti būsim priecīgi par dalībniekiem, bez viņiem nebūtu šo pasākumu. "Nelolojam un neprognozējam, bet priecājamies par katru, kas pārdomā savus ikdienas paradumus un izmanto divriteni kur vien tas ir iespējams. Tik vien kā 30 sekunžu laikā ir jāieslēdz aplikācija „endomondo” un viss – km ieskaitās. Interneta pieslēgums brauciena laikā nav nepieciešams".

Pievieno komentāru

Izklaide