Eiropas Savienība Latvijai vai otrādi?

Kā domājat – cik daudz esam guvuši, cik zaudējuši piecos gados, kopš esam pievienojušies ES? Vai cerības attaisnojušās? Vai tomēr daudz kas upurēts? Kādas ir Jūsu personiskās sajūtas?

Viņa

Jebkurai lietai, procesam , notikumam protams ir divas puses. Šķiet, ka Latvijas ieguvums no pievienošanās ES ir drošības sajūta. Apzināti rakstu "sajūta" nevis drošība, jo viena no lielvalstu proritātēm ir pašmāju oligarhu biznesa interešu aizstāvība, veco ES dalībvalstu pašsaglabāšanās vēlme..
Jaunās partneres - buferzona, vieta, kur nogrūst ražošanas pārpalikumu. Ar labdarību ES nenodarbojas.

pirms 12 gadiem, 2009.06.25 11:08

iglali

Latvija NEIESTĀJĀS viss Eiropā, bet - eiropisms un eiropiskās tradīcijas nonāca Latvijā,jo ... par to liecina senas baltvācu (senģermāņu) ģeogrāfu ekspedīcijas izpētes dati par to, ka Latvija esot Eiropas centrs, proti, Rucava (Liepājas rajonā) - obligāti, jā, taču aprēķinu veica pēc dažādām metodēm un uzvarēja tā adrese, kas atrodas Kauņā - Lietuvā, hm, taču ar lietuviešu tautu mums senos laikos bija vienota valsts, tāpēc nevajag uzsvērt, ka tas ko būtiski izmaina līvu tradīcijai.

P.s.
Drīzāk jāuzdod ir jautājums - kā jūtas Eiropa pēc nonākšanas Latvijas sastāvā?

pirms 11 gadiem, 2010.05.03 07:47

Vasja

Redziet, EU finansējums mums nodrošina darbu, valsts ieddzīvotājiem, nelielai daļai EU standarta kanalizācijas un ūdensvada pakalpojumus, bet cik EU finansējuma tiek nozagts? To mums neviens nevar pateikt. Kā tur bij, kad bandīti uz Latgales pagasta vārda par mūzikas atskaņošanas iekārtu iegādi par EU līdzekļiem nozaga 200 miljonus latu, bet tiesvedības nav. Droši no to puses par kuriem mēs šodien balsojām.

pirms 10 gadiem, 2011.09.18 00:14

Zirga Galva

...a man viss pofigs! Naac dejot pidrallalu kopa ar mums!!!

pirms 9 gadiem, 2011.11.10 22:58

Pievieno komentāru