Bankas "Citadele" Liepājas filiāle paplašinās

Bankas Citadele Liepājas filiāle no šā gada 26.februāra klientus gaidīs jaunās, plašākās klientu apkalpošanas telpās Liepājā, Lielā ielā 12.

"Mēs esam priecīgi, ka jaunās telpas atradīsies pilsētas centrā, līdz ar to būsim vēl tuvāk saviem klientiem. Šeit varēsim personīgi satikties, detalizēti un konfidenciāli aprunāties par interesējošiem finanšu jautājumiem un pakalpojumiem. Tāpat klientu ērtībai jaunajā filiālē atsevišķi tiks apkalpoti uzņēmumu pārstāvji un American Express® Gold karšu klienti," informē bankas Citadele Liepājas filiāles pārvaldniece Evija Repša.

Līdz ar telpu maiņu, ir mainīts bankas darba laiks. Esošā filiāle - Kūrmājas prospektā 11 - apkalpos klientus vēl līdz piektdienai, 22.februārim (ieskaitot), no plkst.8.30-16.00. Savukārt sakarā ar pārcelšanos uz jaunajām telpām sestdien, svētdien un pirmdien bankas filiāle būs slēgta.

Banka Citadele Liepājas filiāles jaunajās telpās klienti tiks laipni gaidīti jau otrdien, 26.februārī, no plkst.8.30-17.30. Filiāles darba laiks jaunajās telpās paliks nemainīgs, un klientus arī turpmāk apkalposim darba dienās: 08.30 – 17.30.

Liepājā šobrīd ir četri bankas Citadele bankomāti – t/c "Kurzeme", Lielā ielā 13, pie A/S "Liepājas Metalurgs" Brīvības ielā 93, veikalā "Supernetto", Ganību ielā 175/177 un t/c "XL Sala" Klaipēdas ielā 62.

Pievieno komentāru

Ekonomika